Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Manisa - 45 Manisa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Manisa

İyi günler ben Manisa da ailem ile birlikte yaşıyorum.Okul hayatı yeni bitti ve iş hayatına atıldım. Yaşım 26 bekar daha önce bir evlilik yapmadım çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Aslında uzun zamandır düşünüyordum. Kendime uygun bir arkadaş sitesi Manisa ile ilgili olanları .

Tabi buldum ancak bana uygun gelmedi kimisi. Bazıları ücretli olması sebebi ile kimisi de bana uzun bir bekleyiş içerisinde olacağım hissi yarattığından dolayı arkadaş sitesi Manisa ile ilgili olan bana göre başka bir arkadaşlık sitesi bakmaya karar verdim. Ve karşıma bu arkadaşlık sitesi çıktı. Hem ücretsi oluşu hemde bana göre samimi oluşu benim buraya ilan açıp bırakmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Şunu da belirtmek isterim maddi amaçlar için burada değilim. Ve bu gibi amaçlarla yazan kişilere kesinlikle cevap vermem. Bunu da belirtmek isterim. Ve evlilik gibi bir amaç da taşımıyorum. Hem şu anlık kendimi hazır hissetmiyorum evlilik gibi büyük bir karara o yüzden bunu da söylemek isterim. Çünkü kimseyi kandırmak veya niyetiyle oynamak istemem. Benim burada kendime bir ilan açma sebebim sadece arkadaşlık kurmak edinmek ve seviyeli bir sohbet etmek için buraya ilan açmak istedim. Pek sosyal bir bayan değilim. Daha çok ailem ile olmayı onlarla birlikte vakit geçirmesini daha çok severim. Bu nedenden dolayı pek öyle sosyal çevrem yok. Tabi arkadaşlarım var. Ama tabi herkes işinde gücünde ve arada bir vakit geçiriyoruz. Hayatım bu şekilde. Pek olağan dışı bir şeyim yok.Benim istediğim buradan benimle sohbet edecek konuşacak bir arkadaş bulmak ve edinmek için bu ilanı açmak istedim. En azından boş vakitlerim de kendime uygun sohbet edebileceğim dertleşe bileceğim bir arkadaş arıyorum.

Bayan veya erkek olabilir amacı benim gibi arkadaşlık olan sohbet etmeyi seven arkadaşlık kurmak isteyen bayan veya erkek arkadaşları beklerim. Yaşı 25-30 arası olabilir. Dürüst, saygılı, samimi, bir arkadaşlık arıyorum. Ve ilgilenen kişilerde bunlara dikkat edeceğim sadece. İlgilenen arkadaşları arkadaş sitesi Manisa ilanıma cevap vermelerini bekliyorum.



Arkadaş Sitesi Manisa - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 20 Nisan 2024 20 Nisan 2024 — 21:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Güzel sohbet için konusabiliriz.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar