Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Van Arkadaş Sitesi - 65 Van, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Van Arkadaş Sitesi

Aslında bu arkadaşlık sitesini uzun zamandır takip ediyordum. Ve artık bende ilan açmak ve kendi ilanımı bırakmak istedim. Bu nedenden dolayı da Van arkadaş sitesi ilanını açmak bana çok mantıklı geldi. Hem yaşadığım yeri belirtmek için hem de bunun da alt kategorisinde Van ili olduğundan dolayı kendimce bu ilanı açmak mantıklı geldi.

Biraz size kendimi tanıtayım.Yaşım 45 bekar çalışan yalnız yaşayan bir bayanım. Hayatım da ilk defa bir arkadaşlık sitesine sardım. O da bu oldu. Neden bilmiyorum ama kendini bana çekti. Ve hem ücretsiz oluşu hem de belli bir kayıt gerektirmeyen bir site oluşu ve herkesin bu siteye ilan açması zaten takip eder iken de bunları düşündüğümden dolayı artık bende ilan açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, yardım sever neşeli bir bayanım. Gezmeyi eğlenmeyi çok severim. Ama aynı zamanda da evimle ilgilenmeyi eşim çocuklarımla gezmeyi ve eğlenmeyi daha çok severim. Bunun için de buraya kendim gibi bir bey bulmak için bu Van arkadaş sitesi ilanını açmak istedim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve kısa süren evliliğin ardından boşandık. Gönül isterdi ki boşanmasaydık ama anlaşamadıktan sonra o evliliği yürütmenin ne kadar istersen de iste yürütmenin anlamı olmuyor. Ve bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Dediğim gibi kısa sürdü ve hemen çocuk sahibi olmak istememiştim. Bu evlilikten sonra da daha evlenmedim. Hayatıma da ciddi düşünmeyen hiç kimseyi sokmadım. Ancak bende artık kendi yuvamı kurmak yalnız olmak istemiyorum. Ailem ile gezmek eğlenmek mutlu ve huzurlu olmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi düşünen yalnızlığından kurtulmak isteyen bir yuva aile kurmak isteyen kibar, nazik anlayışlı romantik bir bey arıyorum. Eşi ile ilgilenecek gezecek bir bey arıyorum. Maddi durum beni ilgilendirmez. evine ailesine bakabilecek bir düzeyde olması yeterlidir. Çok yükseklerde yada çok büyük taleplerim yok. Evlenmeyi düşünen ciddi düşünen ve yaşı 45-55 arası olan evine ailesine sahip çıkan ve düşkün olan bir bey arıyorum. Yaşadığı yer fark etmez istediği yerde yaşayabilirim. Ancak benim gibi Van arkadaş sitesi bakan veya Van da yaşayan bir bey olursa daha çok iyi olur.Van Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Mart 2024 23 Mart 2024 — 22:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar