Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Edinme Sitesi - 48 Muğla, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Edinme Sitesi

İyi günler ben Lale bekar çalışan yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü doğru kişi hayatıma girmedi diyebilirim. Benim buraya ilan açma nedenim ise arkadaş edinme sitesi aramaya karar verdim hayatımda ve bunun için de arkadaşlık kurabileceğim bir yer aramaya karar verdim.

Yaşım 33 bekarım yalnız yaşıyorum. Yalnız yaşamamın nedeni de iş gereği ailemden uzak yaşıyorum. Tayinim buraya çıkmıştı ve bu yüzden Muğla da yaşıyorum. Dürüst saygılı samimi kibar bir bayanım. Benim istediğim aslında evlilik düşüncesi ile arkadaş edinme sitesi bakmaya karar verdim. Ancak önce ilk başta ve tabi arkadaşlık kurabilmek ve arkadaş edinmek de benim için iyi olur. Benim için önce arkadaşlık kurmak yada arkadaşlık edinmek bu yüzden de buraya ilan açmak istedim. Benim gibi arkadaş edinmek isteyen ve bu amaç doğrultusunda konuşmak isteyen bir bey arıyorum. Dediğim gibi evlilik düşüncesinde olsam da hemen bu olmayacağı için önce tanışmak arkadaşlık kurmak daha doğru gibi geliyor. Müzik dinlemek gezmek arkadaşlarımla birlikte vakit geçirmekten hoşlanan bir bayanım. Benim için önemli olan dürüstlük birbirimize karşı her zaman dürüst olmak benim açımdan oldukça önemlidir.

Benim gibi arkadaş edinme sitesi arayan ve buralarda arkadaşlık kurmak yada edinmek isteyen ve arkadaş edinmek isteyen ve birbirimizi yakından tanımak isteyen ve bu amaçla bu gibi arkadaşlık sitelerine bakan ciddi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.Önemli olan birbirimizi tanımak ve arkadaşlık kurmak diye düşünüyorum. Benim gibi düşünen arkadaşlık kurmak isteyen veya ciddi düşünen beylerin arkadaşlıklarını bekliyorum.Arkadaş Edinme Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Mayıs 2024 10 Mayıs 2024 — 03:27
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar