Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Heidelberg Arkadaş Sitesi - 00 Almanya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Heidelberg Arkadaş Sitesi

İyi günler Almanya Heidelberg de yaşıyorum ben . Çalışıyorum kendime ait bir düzenim gelirim işim ve mesleğim var burada. Daha önce bir evlilik yaptım ve anlaşamadık ayrıldık. Farklı beklentilerimiz vardı. Ve uyum sağlayamadık bu nedenden dolayı ayrıldık. Burada bulunma amacım ise Heidelberg arkadaş sitesi bakıyordum ve kendime uygun bir başka site bulamadım. Ve bu yüzden bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Yaşım 45 bekar bundan önceki evliliğimden bir çocuğum var. Ve oda kendisine ait bir düzen aile kurdu. Ve bende yalnızlık çektiğimden dolayı artık kendime bir aile kurmak ve düzen kurmak yuva kurmak istemekteyim. Bu nedenden dolayı Heidelberg arkadaş sitesi baktım ve kendimi buraya ilan açar iken buldum. İşte şimdi buradayım. Dürüst, saygılı, samimi bakımlı bir bayanım. Çalışıyorum ve Almanya yaşıyorum. Ve evlendikten sonra da burada Heidelberg yaşamak istiyorum. Yazları tatil amaçlı geliyorum. Türkiye de Alanya da bir yazlığım var. Maddi amaçlar için burada değilim. Ve bu gibi amaçlar için yazan kişilere de cevap vermem. Bu konuda katıyımdır. Kendine bir aile kurmak isteyen kendine bir yuva kurmak isteyen bir bayanım. Ve bu durumda ben de artık yalnız olmak istemiyorum. Kendime bir aile kurmak ve kendime bir yuva kurmak istemekteyim.İşte bende bu durumdan dolayı kendimi burada bir arkadaş aramaya ve ciddi düşünen bir bey bulmak istedim.

Bir beyde aradığım şey dürüstlük, saygı, samimi ve kibar nazik olmasıdır. Ve ilgilenen beylerin evlenmiş ayrılmış olabilir. Almanya da yaşayan ve ya Türkiye ye dönüp de tekrar orada yaşamak isteyen bir bey olması benim için önemlidir. İlgilenen beylerin Heidelberg arkadaş sitesi bakan kendine göre evlenecek ciddi bir bayan arkadaş arayan beylerin cevaplarını beklerim. Ciddi evlenmeyi düşünen beyler yazsın.Heidelberg Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Aralık 2023 5 Aralık 2023 — 03:28
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar