Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Ver - 40 Kırşehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Ver

İyi günler ben evlilik ilanı verebileceğim bir site arıyordum. Ancak pek bulamadım ve bu nedenden dolayı da kendime uygun bir arkadaşlık sitesi bakıyordum. Çünkü evlilik ilanları ver istediğimden dolayı evlilik için uygun ciddi kişilerin olduğu bir site bakıyordum. Ve bu nedenden dolayı bu arkadaşlık sitesini buldum.

Ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Bunun için de bu arkadaşlık sitesi benim için çok uygun oldu. Bir çok evlilik ilanları ver sitelere baktım. Tabi içlerin de uygun olanı da var ancak bana göre uygun gelmedi ya üyelik istediği için yada profil açmak gerektiğinden dolayı yada ücretli olduğundan dolayı bu gibi sebeblerden ötürü diğerleri uygun gelmedi. Ancak burası gayet uygun geldi. Ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 33 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Kırşehir de yaşıyorum. Çalışan kendi ayakları üstünde duran ciddi olgun kendine göre bir düzeni ve hayatı olan kendi ayakları üstünde duran ciddi olgun bakımlı dürüst, saygılı, samimi bir bayanım. Maddi konuda bir beklentim yok bunu da belirtmek isterim ki buna göre bana yazsınlar isterim.

Ben evlilik düşünen bir bayanım.Ve hayatıma da girecek kişinin ciddi düşünmesi evlilik düşünmesini isterim. Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik bir bey olması benim için önemli. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Ciddi bir ilişki arayan ve evlilik düşünen bir bey olması benim için önemlidir. Maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün bir bey arıyorum. Evlilik ilanları ver ilanımla ilgilenen ciddi düşünen bir bey arıyorum.Yaşı 33-39 arası olan. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlilik İlanları Ver - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Ocak 2024 8 Ocak 2024 — 14:33
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Slm sizinle ciddi olarak tanismak isterim ben adanadan türker 33 yasinda bekarim ulasabilirsin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar