Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Yurt Dışı Arkadaşlık İlanları - 17 Çanakkale, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Yurt Dışı Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben yakın zamanda yurt dışına gideceğim için yurt dışı arkadaşlık ilanları bakıyordum. Aslında böyle arkadaşlık sitelerine bakma gibi bir düşüncem yoktu. Ve ilk defa bir ilan açmakta bulunuyorum. Daha önce hiçbir arkadaşlık sitesine ilan açmadım yada katılmadım.

Ancak 2 ay sonra yurt dışına gideceğim ve uzun süre orada kalacağım. Bunun için de düşündüm ki yurt dışı arkadaşlık ilanları bakıp orada yaşayan bana arkadaşlık edebilecek ve yardımcı olabilecek bir arkadaş bulursam daha iyi olur diye düşündüm. Bunun için de bu düşünceyle bu ilanı açmak istedim. Biraz size kendimi tanıtayım. Yaşım 28 bekar çalışan ailesi ile birlikte Çanakkale de yaşayan bekar bir bayanım. Dürüst,saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Daha önce evlilik yapmadım. Ve şu anlık aklımda da böyle bir düşünce yok. Yurt dışına da eğitim yabancı dil eğitimi almak için gideceğim. Ve uzun süre orada kalacağım. Tek olacağımdan dolayı ve ilk defa böyle aileden uzak bir yerde yaşayacağımdan dolayı bazı korkularım endişelerim var. Aslında bu endişe korkular doğal bence yani benim yerimde kim olsa aynı duyguları yaşar diye düşünüyorum. Çünkü tanımadığın dilini örf ve adetlerini bilmediğin bambaşka bir yere gideceksin ve insan bu durumdan biraz korkuyor ve endişe duyuyor açıkcası ben de bu tür bir endişe duyuyorum işte. Bunun için de yurt dışı arkadaşlık ilanları bakıyorum ki bana yardımcı olabilecek arkadaşlık kurabilecek oraya geldiğimde yardımcı olabilecek maddi anlamda değil manevi anlamda yardımcı olabilecek bir arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim.

Yurt dışında yaşayan ve oraya geldiğimde bana manevi açıdan yardımcı olacak arkadaşlık sağlayacak bayan veya erkek olabilir bir arkadaş arıyorum. Bunun için de yurt dışı arkadaşlık ilanları bakıyordum. Ancak benim gibi düşünen ve bu şekilde açılmış bir ilan bulamadım. Bunun için kendim ilan açmak istedim. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim. Umarım cevap veren ve beni anlayan bir arkadaş bulabilirim diye düşünüyorum.Yurt Dışı Arkadaşlık İlanları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Haziran 2024 22 Haziran 2024 — 18:05
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba ben Bulgaristan da ikamet ediyorum buraya gelmeyi düşünürseniz yardımcı oluruz.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar