Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay Bayan Arkadaş Bulma - 50 Nevşehir, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Kolay Bayan Arkadaş Bulma

İyi günler ben Yurt dışında yaşıyorum. Aslen bir türküm buraya okumak için gelmiştim ve buraya yerleştim daha sonradan burada kendime ait bir düzen kurdum. Aslında bir arkadaşlık sitesine bakma sebebim ise kendime uygun bir kolay bayan arkadaş bulma isteğimle bir arkadaşlık sitesine bakmaya başladım. Benim için de uygun burası geldi.

Ve buraya ilan açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim.Yaşım 33 bekar bir beyim. Daha önce evlilik yapmadım. Bekarım evlenmedim çünkü hem kendime uygun bir bayan arkadaş bulamadım hem de okul iş derken kendi düzeni tam olarak kurana kadar beklemek istedim. Bu nedenlerden dolayı da evlenmedim. Ailem Nevşehir de yaşıyor. Ben dediğim gibi eğitim için yurt dışına gelmiştim ve daha sonra iş de bulunca burada yaşamaya karar verdim. Ancak durum böyle olunca insan kendini yalnız hissediyor. Tanımadığın bambaşka bir yerde konuşacak bir arkadaşının olmaması çok kötü bir durum. Tabi arkadaşlarım var yabancı olsun burada yaşayan türk olsun var ancak yine de olmuyor. Bu nedenden dolayı da kendime beni anlayacak dinleyecek bir bayan arkadaş bulmaya çalıştım. Tabi bu kolay olmuyor. Bunun için de bu arkadaşlık sitesine kolay bayan arkadaş bulma şeklinde hem kendimi anlatacak hem de beni dinleyecek bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi kibar ve nazik bir beyim. Daha önce de dediğim gibi kendime uygun olarak bu arkadaşlık sitesini uygun gördüm ve buraya ilan açmak istedim.

Beni anlayacak seviyeli bir arkadaşlık kurmak isteyen konuşmak isteyen sohbet arayan en azından yalnızlığını biraz olsun paylaşmak isteyen ve anlayışlı dürüst, nazik bir bayan arkadaş aradığımdan hem de kolay arkadaş bulunmadığından dolayı kolay bayan arkadaş bulma ilanını buraya bu arkadaşlık sitesine açmak istedim. Umarım beni anlayacak dinleyecek bir bayan arkadaş arıyorum.Kolay Bayan Arkadaş Bulma - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Ocak 2024 16 Ocak 2024 — 02:28
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar