Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Cep Numaraları - 57 Sinop, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Cep Numaraları

İyi günler ben aslında evlilik düşünen ciddi bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık ve bu evliliğimden çocuğum yok olmadı ne yazık ki. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Ben telefondan görüşebileceğim bir ve tanışabileceğim bir arkadaş arıyordum ancak evlilik ilanları cep numaraları bakınca bana pek güven vermedi doğrusu.

Çünkü sizin de bileceğiniz gibi en azından ben herkese açık bir yere numaramı bırakmam ve bırakacaklarını da düşünmüyorum. İşte bu nedenden dolayı da evlilik ilanları cep numaraları bırakan kişiler olduğunu gördüm ama bana pek güven vermedi. Ve en iyisi bu şekilde kendi ilanımı açmak daha doğru olur diye düşündüm ve bu ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar çalışan daha önce bir evlilik yapmış ve ayrılmış bir bayanım. Sinop da yaşıyorum yalnız yaşayan çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Gezmeyi eğlenmeyi severim dürüst, saygılı samimi, sıcak kanlı, içten bir bayanım. Benim amacım evlilik düşünen bir bayanım evlenmeyi kendime ait bir yuva aile kurmak isteyen bir bayanım. Daha önce ki evliliğimde istediğim evliliği yakalayamadım ne yazık ki insanları değiştiremezsiniz bazı şeylerden vazgeçmeyince kurduğun evlilik de aile de yalan oluyor. Gerçekten evlilik düşünen bir bayanım. Maddi bir beklentim yok çalışan ve evlendikten sonra da çalışmayı düşünen bir bayanım. Yaşım 37 bekarım.

Benim gibi evlenmeyi düşünen ciddi düşünen bekar bir bayanım. Benim gibi aile kurmak isteyen ve telefondan tanışmak görüşmek isteyen beyler arıyorum bunun için de evlilik ilanları cep numaraları ilanımı açmak istedim. Yaşı 37-42 arası olan evlilik düşünen ciddi düşünen hayatını birleştirmek isteyen bir aile ve yuva kurmak isteyen bir bey arıyorum. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan ciddi düşünen evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir maddi açıdan bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlilik İlanları Cep Numaraları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Şubat 2024 14 Şubat 2024 — 21:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Slm nasilsin lsin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar