Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ukraynadan Evlenmek İstiyorum - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ukraynadan Evlenmek İstiyorum

Merhabalar ben Ukrayna da yaşayan bekar çalışan bir bayanım. Aslen ailem Türkiye de ancak ben Ukrayna da yaşıyorum. Burayı seviyorum. Tabi arada bir ailemi ziyaret etmek için Türkiye’ye geliyorum.Annem Ukrayna lı babam da Türkiye de olduğu için bir tarafım buraya bağlı ve bende annemin yaşadığı ülke de yaşamak istediğimden dolayı burada kendime ait bir düzen kurdum.Ancak Ukraynadan evlenmek istiyorum bunun için de buraya bulduğum bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Maddi konuda bir sıkıntım yok. Ve bu amaçla açan bir kadın da değilim.Amacım dürüst saygılı samimi sevgi ve saygıya dayanan bir evlilik istediğimden dolayı Ukraynadan evlenmek istiyorum ilanını açmak istedim. Bu ilk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açmakta bulunuyorum. Daha önce hiçbir arkadaşlık sitesine ilan açmadım. Bakımlı dürüst saygılı samimi içten kibar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü karşıma evleneceğim kişi doğru olduğunu düşündüğüm kişi çıkmadı. Benim istediğim evlilik beni anlayan dinleyen anlayışlı benimle birlikte gezecek eğlenecek önemseyen evine ve ailesine bağlı düşkün bir evlilik istiyorum. Ve buna uygun hayatıma giren olmadı ve bende bu yüzden düşünmedim.Yaşım 33 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Evlendikten sonra da çalışmak isterim ki evime aileme katkım olsun isterim. Evlendikten sonra Ukrayna da yaşamayı düşünüyorum çünkü burayı seviyorum. Ve buradan ayrılmak istemiyorum. Ayrılmak istesem zaten Türkiye de ailemin yanında yaşardım. Ama istemiyorum. Ve hayatımı burada geçirmek evliliği burada yapmak istiyorum.

Bunun için de Ukraynadan evlenmek istiyorum ilanını açmak istedim. Evlilik düşünen kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün samimi saygılı dürüst evini ailesini önemseyen bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış veya çocuğu da olabilir yada bekar da olabilir bunlar benim için sorun olmaz. Evini ailesini önemseyen bir bey olması ve Ukrayna da yaşaması benim için önemli. Yaşı 33-38 arası olan maddi konuda çok bir beklentim yok evine bakabilsin benim için yeterlidir. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.Ukraynadan Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Nisan 2024 22 Nisan 2024 — 15:31
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar