Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Avrupa arkadaşlık ilanları - 13 Bitlis, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Avrupa arkadaşlık ilanları

Aslında yurt dışına ait yada Avrupa ya ait bir sürü arkadaşlık siteleri yada şöyle demek daha uygun olur flört siteleri veya tanışma siteleri yada arkadaş edinme siteleri mevcut. Ancak Türkiye de yaşayıp da Avrupa ülkelerinden birileriyle arkadaşlık etmek isteyen kişiler de bu gibi yabancı sitelerde kendisini kaybedebiliyor. Çünkü ben de Avrupa arkadaşlık ilanları bakınca nette bir sürü arkadaşlık siteleri çıktı.

Ama tahmin edebileceğiniz gibi ücretli veya karışık olarak bir sürü site karşımıza çıkmakta kimileri bizim için uygun olmayabiliyor yada aradığımız gibi olmayabiliyor. Tabi bu benim kendi şahsi düşüncem başkası bu fikir de olmayabilir buna da saygı duymak gerekir. Ben de Türkiye de yaşayıp da yurt dışını onların adetlerini örflerini merak eden bir bayanım aslında ve bu nedenden dolayı da orada kendime konuşacak sohbet edecek ve oraları bana tanıtabilecek bir arkadaş aradığım için bu Avrupa arkadaşlık ilanları açmak istedim. Benim gibi oraları merak eden veya Avrupa da yaşamış ve oralar hakkında sohbet etmek isteyen arkadaşlar vardır düşüncesi ile bu ilanı açmak istedim. Yaşım 28 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Hiç evlilik yapmadım. Ve ilk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açıyorum. Umarım orada yaşayıp da benim gibi arkadaş arayan kişiler vardır diye düşündüm.

Erkek veya bayan olabilir. Yaşı yada özel hayatı beni ilgilendirmez. Bu konuda bir kriterim yok. Amacı benim gibi arkadaşlık olan arkadaşlık kurmak sohbet etmek tanışmak olan arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların Avrupa arkadaşlık ilanları cevap vermelerini beklerim. Aradıkları benim gibi sohbet arkadaşlık ise tanışabiliriz.Avrupa arkadaşlık ilanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Şubat 2024 27 Şubat 2024 — 22:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar