Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

2.El Telefon İlanları - 19 Çorum, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

2.El Telefon İlanları

İyi günler ben aslında nette öyle gün için de bakar iken kendime ikinci el bir telefon almak istiyordum ve bunun için de 2.el telefon ilanları bakıyordum. Ve arada bu arkadaşlık sitelerine denk geldim. Ve bende merak ettiğim için bakıp girmek istedim.

Aslında artık nette ne istersek kolayca arayıp bulabiliyoruz. Bunlar her şey olabilir. Telefon ilanlarından tutun da satın almak istediğiniz başka şeylere kadar yada daha fazla şeylere kadar her şeyi bulabiliyoruz. İşte durum böyle olunca da insan aradığını bulmakta biraz zorluk yaşabiliyor. Çünkü internet artık o kadar gelişti ki ve her zaman da gelişmeye devam ediyor. Ve bu durum da insanlar biraz da olsa aradıklarını bulmakta zorluk yaşayabiliyor. Ve bu zorlukların için de de insanlar kaybolabiliyor. Ben de bu şekilde kendime göre 2.el telefon ilanları bakar iken aslında hem vakit geçirmek hem de iyi bir telefona ihtiyacım olduğundan dolayı ikinci el olması yeterli çünkü iş nedeniyle kullanacağım ve o kadar çok bir işime yaramayacak diye düşünüyorum. Sadece iş numarasını kullanabileceğim bir telefon arıyordum.

Ve öyle gezinir iken bu gibi arkadaşlık sitelerini gördüm. Daha önce sosyal medyalar dışında hiçbir arkadaşlık sitesin de bulunmadım. Bu ilk defa ve aradığım şey 2.el telefon ilanları olduğundan dolayı da aklıma bu şekilde bir ilan açmak geldi. Hem de merak ettiğim yere bakmak ve benim gibi ilan açan kendini tanıtan yada bambaşka şeyler yazan arkadaşları görünce ben de bu ilanı açmak istedim.2.El Telefon İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Mart 2024 26 Mart 2024 — 08:18
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar