Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Bedava - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Bedava

İnternetten hiç bakmadığım bir şeye bakarak bu arkadaşlık sitesini buldum. Daha önce hiç bir arkadaşlık sitesine veya arkadaş edinme uygulamalarında bulunmadım. Bir gün internetten arkadaş sitesi bedava arkadaşlık sitelerine baktım ve bir çok arkadaş sitesi buldum. Ve bu durumda uzun bir incelemeden sonra herhangi bir siteye ilan açmak yerine iyi karar verip o şekilde katılmak yada üye olmak yada ilan açmak bana daha mantıklı geldi.

Ve bir akşam uzun bir arayıştan sonra üyelik gerektiren ücretli arkadaşlık siteleri olsun ücretsiz arkadaşlık siteleri olsun ve bunun gibi ücretsiz ilan açılan siteler olsun bir çok site ile karşılaştım ancak bana en cazip gelen arkadaş sitesi bedava diye bakınca bu arkadaşlık sitesi oldu. Ve ben de buna arkadaşlık üzerine bir ilan açmaya karar verdim. Yaşım 45 bekar bir bayanım. Bursa’da yaşıyorum. Daha önce bir kez evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Şunu da belirtmek isterim maddi amaçlar için burada değilim lütfen dul deyince insanların aklına farklı farklı şeyler geliyor ben bu amaçlar için burada değilim. Günlük hayatta bile bir bayanın dul olması oldukça zor iken burada da bununla karşılaşmak istemiyorum. Bu yüzden şimdiden söylemek istedim. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle kalıyor. Ben hayatıma çeki düzen vermek hayatımda bir kez daha evliliği denemek için bu arkadaşlık sitesine ilan açıp kendime erkek arkadaş aramak ciddi düşünecek bir bey aramak istedim. Çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde durabiliyorum. Hem çocuğuma anne hem de baba oldum bu zamana kadar ve çok güzel hiç bir şeye hiç kimseye muhtaç etmeden yetiştirmeye çalıştım. Ve bu durumdan oldukça huzur ve mutluluk duyuyorum. Benim hayatımda ki tek önemli şey kızım ve dürüstlük dürüst insanı dürüst bir kişiyi her zaman hayatıma sokarım ancak bana yalan dolanla gelen kendi çıkarı için yaklaşan insanları kişileri hayatıma sokmam. Bu konuda katı bir çizgim var.Dürüst, saygılı, samimi sıcak kanlı bir bayanım. Pek bir arkadaşım yok bunun nedeni yukarıda da bahsettim hem ondan hem de pek kimseye güvenemiyorum. Bunun sebebi bu bu yüzden hayatım kızım ve ben iki kişilik bir hayatımız var.

Benim aradığım erkek dürüst, saygılı,kibar, nazik, anlayışlı olmasını isterim. Benim gibi evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Evlendikten sonra çalışmak isterim ve ayrıca Bursa’da yaşamak isterim. Çünkü bir evim ve işim düzenim burada ama tabi anlaşıp kesin karar verdikten sonra da değişebilir.Bunu ciddi evleneceğim insanı bulunca daha ayrıntılı konuşuruz. Burada sadece yine belirtmek istedim. Yaşı 45-53 arası olabilir. Kendini bilen bir erkek olması benim için önemlidir. Ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini seven ailesine sahip çıkabilecek bir bey olmasını isterim. Arkadaş sitesi bedava arkadaşlık arayan benim gibi bu gibi arkadaşlık sitelerine bakan ve ciddi evlenmeyi düşünen beylerin iletişim kurmasını bekleyeceğim. Elimden geldiğince her mesaja cevap vereceğimden emin olabilirsiniz.Arkadaş Sitesi Bedava - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 28 Haziran 2024 28 Haziran 2024 — 10:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar