Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama - 13 Bitlis, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama

Bir çok arkadaş arama siteleri ve uygulamaları mevcut. Artık her yerden her zaman kendine uygun arkadaş bulabiliyorsunuz. Günümüzde o kadar yaygınlaştı ki artık insanlar yalnızlıklarını mutlu olabilmek için bu gibi arkadaşlık sitelerine öncelik veriyor. Bekar dul ev arkadaşı sohbet edecek birilerini bulmak için küçük büyük ayırt etmemeksizin bu gibi arkadaşlık siteleri artık çok yaygınlaştı.

Şimdi insanlar sohbet edecek birisini bulmak veya biraz hayatan bunalınca kendini arkadaş arama isteği duyuyor. Oysa ki hiç gerek yok bence insanlar biraz etrafına bakıp kendine uygun yine bir arkadaş bulabilir. Oysa artık İnternet günümüzde o kadar yaygınlaştı ki herkesin ilk aklına gelen bir sosyal siteden kendime ruhuma uygun bir ilan açıp birileriyle konuşup arkadaşlık kurayım demek oluyor.Her zaman ilk akla gelen bu oluyor. Aslında şimdiki zamanı düşünürsek o kadar da yabancı gelmeyebilir. Çünkü haklılar şimdi her şey herkes internet sosyal medya da takılıyor ki insanların bu aracı yerler ile arkadaşlık kurması ya da ev arkadaşı sevgili sohbet edecek ilan açıp bulması o kadar tuhaf değil. Yalnızlıklarını bu şekilde gidermek aslında hayatta insanı kendini buraya kapatmasına neden oluyor. Tabi ki herkes zamanında bir şeyler geçirip görüyor ve bu zamandan sonra kimseyle uğraşmak istemiyor ve kendini bu gibi sosyal ortamlara kaptırıyorlar. Bence herkesin kendini bu arkadaşlık sitelerine ilan açmak için altında yatan bir sebebi herkesin kendine göre sebebleri vardır. Ve bu sebeblerde de kesinlikle haklılar. Çünkü kimse kimseyi anlamayan umursamayan hayatta herşey çıkar haline dönüştü ki çıkarı olmayan bir kişi gelip seninle muhattap olmuyor dostun arkadaşın ailenden birisi bile olsa bu hep böyle buda kişiyi yalnızlığa itiyor. Ve sonra bu gibi sosyal arkadaşlık sitelerinde kendilerine arkadaşlık yalnızlıklarını giderecek dürüst bir arkadaş bulma isteği duyuyor. O açıdan düşünürsek her zaman kişi yalnız olmak zorunda değil. Bu hayatta ne olmuş olursa olsun ne yaşamış olursa olsun bu yalnızlık çekilmez kimsesizlik herşey den önce çok kötü.

Bu yalnız hissettiğinde herkesin kendine uygun bir çözümü yada bir şekilde sorunu halletme şekli oluyor. Yalnızlık zannetmeyin ki kimsesiz olmak değil yalnızlık aslında etrafında herkes olduğunda bile kendini yalnız hissetmesi hayattan soğuması hayattan vazgeçmesi yalnız olmasıdır. Etrafında onu anlayacak onu mutlu edebilecek birilerine ihtiyacı olması kadar kişinin doğal bir isteği olmaz. Bu nedenden dolayı herkes artık arkadaşlık sitelerinde kendini dünyanın her bir yerinden yaşadığı yerlerden arkadaş arama isteği duyuyor olması da çok normal bir olaydır.Arkadaş Arama - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Nisan 2024 7 Nisan 2024 — 00:52
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar