Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay Arkadaş Edinme - 05 Amasya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kolay Arkadaş Edinme

Artık sosyal hayatta pek mümkün olmayan bir durum peki bu durum nedir diye soracak olursanız. Bu durum kolay arkadaş edinme artık günlük hayatta pek mümkün olmayan bir durum olarak karşımıza çıkmakta. Ancak bunun için var olan bazı kişiler arkadaşlık kurmakta normal yaşantısında arkadaşlık kurmakta zorluk çeken kişiler.

Buraya yada bunun gibi arkadaşlık sitelerine geliyor yada kayıt oluyor yada bakıyorlar ve kendilerine kolay arkadaş edinme için kendince bir fırsat sunuyorlar. Aslında günlük hayatımızda nasıl zor ise arkadaş edinmek artık sosyal medyalarda o kadar zor yada bunun gibi arkadaşlık sitelerinde de oldukça zor. Çünkü herkes bizim gibi aynı düşüncede olmuyor. Ve bazıları ciddi düşünen arkadaşlar oluyor bazıları arkadaş edinmek isteyen arkadaşlık kurmak isteyen arkadaşlar oluyor. Herkesin buna benzer arkadaşlık sitelerinde istediği amaç farklı olabiliyor. Bu nedenden dolayı dışarı da nasılsa aslında arkadaşlık sitelerinde de oldukça zor olabiliyor. Çünkü burada da dışarıda arkadaş edinmek için de uğraşmak arkadaş olduğumuz kişilerle anlaşmak önemli oluyor. Bunun için de tıpkı günlük hayatımızda ki gibi insanları anlamak biraz olsun empati kurmak iyi olur.

Sadece kendimizi düşünürsek sadece kendi isteklerimizi düşünürsek günlük hayatımızda olsun yada bu gibi arkadaşlık sitelerinde olsun kolay arkadaş edinme yolları zorlaşır. Tabi bunların içinde bide içine kapanık sosyal olmayan arkadaşlar var. Onlar için de arkadaş edinmek bir o kadar zor. Ve o yüzden arkadaşlık siteleri daha çok tercih ediliyor. Ve günümüzde arkadaşlık siteleri daha çok kullanışlı oluyor.Kolay Arkadaş Edinme - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Ocak 2024 6 Ocak 2024 — 11:38
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. mrb ben erkan muş ilinde yaşiyorum senle samimi dost hayatı yaşayabiliriz ilaninizi gördöm doğru olanı paylaşmişsin gerçekten numaram.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar