Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanı Veren Bayanlar - 16 Bursa, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanı Veren Bayanlar

İyi günler evlilik ciddi düşünmek ve ciddi bir ilişki bence ve gerçekten ciddiye alınması gereken evlendiğin zaman sorumluluklarının ve bazı alışkanlıklarının değişeceğini bilmesi gerçekten önemli. Ben bekar çalışan kendi halinde yaşayan bekar bir beyim. Bu ilanı açma nedenim evlilik ilanı veren bayanlar bakmak veya bulmak için açmak istedim.

Aslında bir ilan oluşturmadan önce kendime uygun olacak ilanlara bakmak istedim ancak evlilik ilanı veren bayanlar bakmak ve kendime uygun bir bayan arkadaş bulabilir miyim diye bakmak ve bulmak istedim. Ancak pek bulamadım ve bunun için de kendime uygun bir ilan açmak istedim. Ve işte bu arkadaşlık sitesine şimdi kendimi tanıtmak ve kendimi açıklamak istediğim için ilan açmak istedim. Bunun için de ben de bu konuda kendimi açıklayabileceğim bir ilan açmak istedim. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran evine ailesine bağlı evini ailesini düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bekar hiç evlenmemiş bir bayan arkadaş arıyorum. Ben Bursa da yaşıyorum bekar hiç evlenmemiş bekar bir beyim.Maddi konuda hiç bir sıkıntım yok. Yaşım 33 bu zamana kadar karşıma evlenebileceğim veya ciddi düşüne bileceğim bir bayan çıkmadı bu nedenden dolayı da evlenmedim.

Ancak artık evlenmek kendi ailemi kurmak istiyorum bende evime aileme düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan kendine bakan ailesine bakan bir beyim. Hiç evlenememiş bekar bir bayanların ve ciddi düşünen ve evlilik ilanı veren bayanlar ilanımla ilgilenen evlenmeyi düşünen ciddi bir ilişki arayan ve yaşı 25-33 arası olan bekar bayanların cevaplarını beklerim.Evlilik İlanı Veren Bayanlar - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Haziran 2024 15 Haziran 2024 — 15:08
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar