Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Samimi ve Dürüst - 26 Eskişehir, Bay - Arkadaş Arıyorum

Samimi ve Dürüst

Ben Faruk Eskişehir’de yaşıyorum. Bekarım, maddi sorunlarım yok. Samimi ve dürüst bir bayan arkadaş arıyorum. Ciddi düşünen bayanlar özellikle yazabilirler. Samimiyetine ve dürüstlüğüne güvenen bayanların mesajlarını bekliyorum. 35 yaşındayım daha önce hiç evlenmedim. 30 ile 35 yaş arası benim gibi bekar daha önce hiç evlilik yapmamış bayanlar ile ilgileniyorum. İşim gereği Eskişehir’de yaşıyorum. Bu nedenle Eskişehir ve çevresinden olan mesajlar benim için önceliklidir. Merak ettikleriniz olursa sormaktan çekinmeyin lütfen. Mesajlarınızı bekliyorum.



Samimi ve Dürüst - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Temmuz 2024 10 Temmuz 2024 — 13:27
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar