Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Nasıl Kolay Arkadaş Edinilir - 20 Denizli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Nasıl Kolay Arkadaş Edinilir

Aslında arkadaş edinmek için arkadaş bulmak için kolay bir durum değil. Ancak yine de ne olursa olsun bir kişinin bence en ihtiyacı olan şey bir yakın arkadaş bir yakın dost bence en çok ihtiyacı olan bir kişinin bunlar. Çünkü etrafında konuşacak sohbet edecek bir arkadaşın olmaması nasıl bir durum çok iyi biliyorum. Ve bu nedenden dolayı da nasıl kolay arkadaş edinilir bir arkadaş nasıl edinilir diye sormadan geçemiyorum.

Kimileri için özellikle okul çağında olan çocuklar için arkadaş edinmek oldukça zor. Birde ailelerin çoçuklarına uygun bir arkadaş bulmak istemesi daha çok zor. Peki çocuklarda durum böyle iken yetişkinler de durum nasıl. Aslında yetişkinlerde de durum pek farklı değil.Aynı durumu yine yaşıyoruz. Arkadaş edinmek arkadaş bulmak nasıl olur. Nasıl kendimize uygun bir arkadaş bulacağız. Samimi bizi dinleyen kendini düşünmeyen önce karşısında kini düşünen dertlerimizi anlatabileceğimiz konuşabileceğimiz yanında rahat olduğumuz bir arkadaş bulmak gerçekten zor. Bu nedenden dolayı nasıl kolay arkadaş edinilir nasıl bir arkadaş bulabiliriz. Bu nedenden dolayı arkadaş edinir iken önce karşımızda ki kişiyi iyi tanımak bize uygun olup olmadığına bakmak bizi dinliyor mu değer verip vermediğine bakmak gerekir. İşte ondan sonra gerçek bir arkadaş olup olamayacağına ve ya arkadaşlığın ne demek olduğunu bilen bir arkadaş bulmak gerekir. Keşke herkes bu şekilde düşünse ve arkadaşlığın önemini bilseler. Ben de yalnızlığımdan dolayı ve pek sosyal bir bayan olmadığımdan dolayı bu arkadaşlık sitesine ilan açmaya karar verdim. Zaten uzun zamandır takip ediyordum.

Ve artık karar verince de bu şekilde başlamak istedim. Ve kendi düşüncelerimi anlatarak nasıl kolay arkadaş edinilir nasıl arkadaş bulabiliriz diye size kendi düşüncelerimi anlatmak istedim. Aslında bu arkadaşlık siteleri biraz da bu yüzden var. Ve bence gerçekten bu şekilde daha iyi bir arkadaş bulabileceğimi düşünüyorum. Benim istediğim arkadaşlık samimi sıcak kanlı karşısında kine değer veren dinleyen her zaman yanın da olan bir sıkıntın olduğunda paylaşabileceğin bir arkadaş arıyorum. Bu nedenden dolayı ilgilenen arkadaşların veya benim gibi arkadaş arayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Nasıl Kolay Arkadaş Edinilir - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Mayıs 2024 11 Mayıs 2024 — 12:30
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar