Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk İlan Etme Sözleri - 04 Ağrı, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Aşk İlan Etme Sözleri

Aşk bu dünyada en güzel ve en güçlü duygu bence. Bir insan aşık olduğunda karşısında ki sevdiği kişiden başka hiçbir şey düşünmez. Hayat ona o kadar güzel gözükür ki bütün olumsuzluklara rağmen yine de aşkını sevgisini yaşamak ne kadar önemli olduğunu bilir. Peki aşk ilan etme sözleri bir sözle aşkımızı dile getirmek haykırmak ne kadar önemlidir.

Yoksa içimizde mi yaşamak önemli. Bence burada şöyle bir şey var genelikle sevdiğimiz aşık olduğumuz kişilere açılmaktan onun bizi sevmediğini düşünmekten korkarız ve bu nedenden dolayı aşkımızı içimizde yaşarız duygularımızı kendimize saklarız. Ancak bazıları var ki aşkını söylemek ister ne olursa olsun kabul etmese de yada karşıda ki kişi sevmese de o kendi sevgisini aşkını dile getirmek ister ve bunun için de aşk ilan etme sözleri ve bu sözlerin yardımı ile duygusunu hissettiklerini aşkını dile getirmek sevdiği kişiye ne kadar sevdiğini ne kadar aşık olduğunu nasıl hissettiğini göstermek ister. Ama ben söyleyemem ben açılamam bunu yapanlar var ama ben beni sevmeyen yada aşık olmadığını düşündüğüm kişiye ne hissedersem hissedeyim açılamam çünkü o zaman çok üzülürüm bilirim çünkü ben aşkımı söylesem de ilan etsem de o beni sevmedikten aşık olmadıktan sonra veya beraber olmadıktan sonra hiçbir önemi yok. Ve o kişinin arkadaşlığını da kaybetmek istemem.

Bu yüzden aşk ilan etme sözleri benim için pek bir anlam ifade etmiyor. Keşke yardımı dokunsa da ben de aşkımı sevdiğimi o kişiye söyleyebilsem ama ne yazık ki olmuyor. Çünkü kaybetme korkusu daha ağır basıyor. Ama ne kadar süre daha içimde saklayabilirim bilemiyorum. Çünkü o öyle bir duygu ki insanı yiyip bitiriyor. Aşık olanlar gerçekten birisini seven ve önem verenler benim ne demek istediğimi anlar. Her gün onu görmek geçtiği yoldan seni görsün diye beklemek alış veriş yaptığı yerden alış veriş yapmak durmadan ona rastlamak istemek ne kadar güzel bir duygu. Ben onu uzaktan da seviyorum.Aşk İlan Etme Sözleri - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Nisan 2024 10 Nisan 2024 — 16:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. mrb ben erkan muş ilinde yaşiyorum arkadaş olmak isterim samimi dost hayatı yasayabiliriz.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar