Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları - 54 Sakarya, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları

İyi günler ben bekar daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bir beyim. Daha önce de başka bir arkadaşlık sitesinde yada evlilik ilanları ile ilgili olan sitelerde bulundum. Ancak uzun bekleyişler ve cevapsız bekleyişler sonucunda bulunduğum yerden sıkıldım. Ve bu nedenden dolayı nette başka bir arkadaşlık sitesi bakmaya karar verdim. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum.

Ve buraya kendi adıma bir ilan açmak ve bir kez de burada şansımı denemek istedim. Ben bekar çalışan ama aynı zamanda emekli bir beyim. Çalışıyorum deyince kendime ait küçük bir dükkanım var onu işletiyorum. 55 yaşında hem emekli hem de eğlence vakit geçirmek amaçlı çalışıyorum. Daha önce ki evliliğimden 2 çocuğum var onlar da kendilerine ait yuva aile ve bir düzen kurdular. Çocuklarım büyüyene kadar kendilerine bir hayat kurana kadar evlenmeyi düşünmedim. Ancak artık onlar kendilerini kurtadılar ve bende yalnızlığımla baş başa kaldım. Ve bu yalnızlığımda beni anlayan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evini düşünen sadık saygılı dürüst bir bayanla hayatımı birleştirmek istiyorum bunun için de bu evlilik ilanları açmak istedim. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı evine ailesine düşkün bir beyim. Ben artık bu yaştan sonra beni anlayan gerçekten bu hayatta birbirimize destek olabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Sakarya da yaşıyorum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok ve hiçbir zamanda olmadı.

Benim gibi hayatını birleştirmek isteyen ikinci bir şans arayan ciddi düşünen evlenmeyi düşünen ciddi olgun evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir hayat arkadaşı arayan evine ailesine bağlı saygılı sadık bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. VE eşim olacak bayanın çalışmasını istemem ve ayrıca Sakarya da yaşamayı düşünüyorum çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Yaşı 48-55 arası olan ve benim gibi evlilik ilanları bakan ciddi düşünen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Evlilik İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Ocak 2024 24 Ocak 2024 — 06:08
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar