Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Zonguldak Arkadaş Sitesi - 67 Zonguldak, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Zonguldak Arkadaş Sitesi

İyi günler ben Zonguldak da yalnız yaşayan bir bayanım. Aslında Zonguldak arkadaş sitesi bakar iken nette bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya kendi ilanımı açmak ve şansımı denemek sizinle arkadaşlık kurabileceğim ve benim gibi belki arkadaşlık kurmak isteyen arkadaşlar vardır diye bu ilanı açmak istedim.

Dürüst, saygılı, samimi, yaşına göre olgun bir bayanım. Yaşım 30 bekar hiç evlilik yapmadım. Ailem de Zonguldak da yaşıyor aslında tam olarak tek de yaşıyorum denmez. Ailem de bana destek oluyor ama ben tek yaşamak istediğimden dolayı da kararıma karışmadılar ve bana destek oluyorlar. Çalışıyorum aynı zamanda kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. Aslında dediğim gibi nette dolaşır iken Zonguldak arkadaş sitesi bakıyordum ve karşıma bu arkadaşlık sitesi denk geldi ve bende buraya ilan açıp bırakmak ve şansımı denemek istedim. Amacım evlilik değil şu anlık hayatımda böyle bir düşünceyle yaşamıyorum yani aklımda yok. Daha çok yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek konuşmak arkadaşlık yapmak için buraya ilan açmakta bulunuyorum. Benim için şu anlık önemli olan bu yani kararı ciddi olanlar olursa şimdiden söylemek istedim. Çünkü sonradan yanlış anlaşılmak istenmem. Ve şunu da belirtmek isterim ki maddi amaçlar için burada değilim ve bu gibi amaçlar için yazanlara kesinlikle cevap vermem. .

Benim gibi Zonguldak arkadaş sitesi veya kendini bu arkadaşlık sitesinde bulan ve kendine arkadaş edinmek isteyen bayan veya erkek arkadaşları beklerim. Yaşadığı yer benim için önemli değil. Amacı benim gibi yeni insanlarla tanışmak konuşmak arkadaşlık yapmak olan ve seviyeli sohbet etmek dertleşmek isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim. Yaşı 25-45 arası olabilir. Her yaştan insanla sohbet edebilirim. Herkesle iyi anlaşırım. Umarım benim gibi düşünen arkadaşlık yapmak kurmak isteyen arkadaş bulabilirim.



Zonguldak Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 29 Mayıs 2024 29 Mayıs 2024 — 12:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar