Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Hazırlığı İlanları - 45 Manisa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik Hazırlığı İlanları

Evlilik hazırlığına paylaşmak evliliği düşünmek her genç kızın hayalidir. Hayalini kurduğu bir evlilik vardır muhakkak işte bende bir zamanlar bu hayali kurardım nasıl bir evlilik düşlediğimi nasıl bir aile istediğimi aslında çok bir şey de istemiyordum. Ama benim için önemli olan tek şey beni seven bir eş istiyordum işte o zaman evlilik hazırlığı ilanları bakmaya başladım.

Benim hayalim beni seven her zaman yanımda olan bir eş di. Ve küçük bir düğün hayalim vardı o kadar diyorum ya her genç kızın hayalini süsleyen düğünler yada evlilik hayalim yoktu o kadar büyük şeyler beklemiyordum hayattan. Ancak öyle bir şey oldu ki bu hayalini kurduğum küçücük hayal bile benim için o kadar uzak oldu ki anlatamam. Ben daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuğum var. Maalesef o hayalini kurduğum evliliğe kavuşamadım. Tanıdığımı sandığım kişi aslında hiç tanıyamamışım. Ama yine de her şeye sabrettim ve göz yummaya çalıştım ama bir yerden sonra olmadı yapamadım daha fazla bu nedenden dolayı da ayrılmaya karar verdim. Manisa da yalnız yaşayan çocuğu ile ilgilenen yalnız bir bayanım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı, dürüst, çalışkan evine ailesine bağlı bir bayanım. Ben tekrar evlilik düşünmem ile birlikte bu sefer evlilik hazırlığı ilanları bakmak istedim. Ve karşıma bu arkadaşlık sitesi çıktı ve buraya ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak istedim.Yaşım 37 bekar çalışan bir bayanım.Maddi bir beklentim yok bunu da belirtmek isterim.

Ben evlilik düşünen ciddi olan bir bayanım. Zaten bu nedenden dolayı da evlilik hazırlığı ilanları bakmak istedim. Benim gibi evlenmeyi düşünen bu konuda ciddi olan yaşı 37-45 arası olan evlenmiş ayrılmış çocuğu da olabilir. Dürüst saygılı evine ailesine sahip çıkan sadık anlayışlı bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. İstediği yerde yaşayabilirim bu benim için sorun olmaz. Evlendikten sonra çalışmak isterim ki evime eşime destek olmak isterim. Benim gibi evlenmeyi düşünen bu konuda ciddi olan evlilik hazırlığı ilanları bakan bir bey arıyorum.Evlilik Hazırlığı İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Mayıs 2024 23 Mayıs 2024 — 03:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar