Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Denizli Arkadaş Sitesi - 20 Denizli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Denizli Arkadaş Sitesi

Merhaba ben Denizli de yaşayan bekar bir bayanım. Eşim erken yaşta vefat etti. Uzun zamandır yalnız bir bayanım. Daha önce aslında evlilik gibi bir düşüncem yoktu. Ancak bakınca yalnız olmak yalnız kalmak gerçekten zor bir durum. İşte ben de bu nedenden dolayı Denizli arkadaş sitesi ilanımı açmak ve ilgilenen benim gibi düşünen bir bey aramaya karar verdim.

Özellikle belli bir yaştan sonra insanlar arkadaşlık kuracak yada evlilik düşüncesin de veya kendi düşüncelerini paylaşabileceği bir kişi bulmakta zorluk çekiyor. Ancak bu gibi arkadaşlık siteleri olunca yada arkadaşlık üzerine kurulu sosyal medyalar olunca buraların aracılığı ile arkadaş bulmak yada arkadaşlık kurmak çok doğal bir durum olarak karşımıza çıkmakta. Ben 48 yaşında bekar bir bayanım. Aslında eşim erken yaşta vefat etti.Uzun zamandır yalnız yaşıyordum. Bir çocuğum var onu büyüttüm. Ancak artık bu kadar uzun süre yalnız kaldıktan sonra ben de artık kendime göre bir eş aramaya ve mutlu olabileceğim bir bey aramaya karar verdim.Denizli de yaşıyorum. Bekar dul bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Dürüst saygılı samimi kibar kültürlü bir bayanım. Boş vakitlerinde kitap okumasını seven mutluluğu güzel bir hayat geçirmeyi seven bir bayanım. Benim gibi eşi vefat etmiş ve Denizli de yaşamak isteyen veya yaşayan ve Denizli arkadaş sitesi ilanlarına bakan bir beyle arkadaşlık kurmak isterim.

Eğer olursa tabi ki ciddi de düşünebileceğim bir bey olması benim için önemli olur. Bunun için zaten Denizli arkadaş sitesi ilanlarını açmak istedim. Dürüst saygılı kültürlü kibar anlayışlı nazik bir bey olmasını kötü alışkanlığı olmayan evine ailesine bağlı benim gibi eşi vefat etmiş de olabilir veya ayrılmış da olabilir benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen veya ciddi bir ilişki düşünmek isteyen, ve yaşı 48-55 arası olan beylerin cevaplarını beklerim.Denizli Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Haziran 2024 9 Haziran 2024 — 01:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar