Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arayan - 27 Gaziantep, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arayan

Artık günümüzde o kadar yaygınlaştı ki arkadaş arayan kişilerin sayısı. Herkes belli dönemlerde bazen kendine uygun bir arkadaşla kendini onu anlayacak birisiyle konuşmaya ihtiyaç duyuyor. Ne yazık ki günümüzde bu kadar artış göstermesinin sebebi İnternet ortamında insanların kendini daha rahat hissetmesi ve daha samimi bir arkadaşlık kuracağını düşünmesi.

Kimisi hayatta boşanıp ayrıldıktan sonra hayattan çok çekmiş kişilerin güven konusunda hissetikleri güvensizlik nedeni ile kimisi yalnız olduğundan kimisi de konuşacak birisine ihtiyaç duyduğundan kendine uygun bir arkadaş arıyor.Bunları yazmamın sebebi buraya yazmadan ilan açmadan önce biraz araştırma yaptım ve herkesin ilanları benim buraya ilan açma sebebi ise artık bende sıkıldım bu nedenden dolayı arkadaş arayan kişilere baktım. Hayatta hep kendimden önce başkalarını düşündüm. Hiçbir zaman kendimi hayatımı düşünmedim. Hep ömrüm başkalarını düşünmekle aman annem üzülmesin aman arkadaşım beni bırakmasın aman eşim yanlış anlamasın diye uğraştım. Sonuç ise sıfır. Elimde hiçbir şey kalmadı. Ben onlar için o kadar uğraşır iken ben azcık zor bir duruma düştüğümde yada ben bir hata yaptığımda herkes arkasını döndü gitti. O zamandan beri yalnızım etrafımda kimseyi istemedim. Evet daha önce bir evlilik yaptım şuan ayrıyız ve o evliliğimden çocuk sahibi değilim. 32 yaşında dul çalışan bir bayanım. Ayrılalı 5 sene oldu. Ve 5 senedir ne ailem ne arkadaşlarımla ne dostumla hiç kimseyle görüşmüyorum. Çünkü artık yoruldum bende bittim. Kimse sormadı ki neden yaptın niçin yaptın diye ben onlar için o kadar uğraşır iken onlar benim işlerine yaramayı kestiğim anda bana arkalarını döndü. Artık onlar da benim için bitti. Uzun zamandır bitmişlerdi. O zamandan beri kimse için uğraşmıyorum gönlünü yapmaya kırılmasın diye uğraşmıyorum. Çünkü kırılan yıkılan hep ben oldum. Çalışıyorum ve kendi ayaklarım üstünde duruyorum.

Buraya ilan açma sebebim ise konuşacak anlayışlı bir arkadaşa ihtiyacım var. Tıpkı herkes kimi bende insanım bunu anlayacak karşısındakini dinleyebilecek anlayışlı bayan yada erkek olması benim için önemli değil. Amacım sadece arkadaşlık kurmak birileriyle çıkarsız bir ilişki kurmak istediğimden buraya ilan açmak istedim. Arkadaş arayan ilanımla ilgilenen benim gibi samimi dürüst saygılı anlayışlı çıkar gözetmeksizin konuşmak isteyen bayan ve bayların mesajlarını beklerim. Sormak istediğiniz bir şey olursa mesaj atmanız yeterlidir. Elimden geldiğince cevap vereceğimden emin olabilirsiniz.Arkadaş Arayan - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Nisan 2024 19 Nisan 2024 — 04:19
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar