Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan arkadaş numaraları - Hızlı İlanlar - Arkadaş Arıyorum

Bayan arkadaş numaraları

Bir hızlı ilanlar alt kategorisi olan Bayan arkadaş numaraları kategorimizde kolayca ve üyeliksiz olarak kendi hızlı ilanınızı oluşturabilir, mevcut ilanlara ulaşabilir ya da ilgilendiğiniz ilanları yanıtlayabilirsiniz. Arkadaşlık İlan Sitesi genelinde olduğu gibi profiller ve hızlı ilanlar kategorilerinde de olduğu gibi bu kategoride de yazdığınız ilan ve ilan yanıtları editör onayına sunulmakta ve tüm metinler site kurallarını okumuş ve kabul etmiş olarak değerlendirilmektedir. Bu nedenle bıraktığınız hızlı ilan ya da ilan yanıtlarında öncelikle site kurallarına bir kez göz atmanızı öneriyoruz. Böylelikle çok daha hızlı bir şekilde yayına açılan ve çok daha uzun bir süre boyunca yayında kalan hızlı ilan ve yanıtlarınız olacaktır. Uzun süre yayında kalan ve erken yayına giren ilan ve ilan yanıtlarınız ile diğer ilanlara göre çok daha fazla etkileşim sağlayabileceğinizi hatırlatırız.

Hızlı ilanlar kategorimiz için öneri ile Bayan arkadaş numaraları kategorisi yeni eklenen alt kategoriler arasında yerini almıştır. Hızlı ilanlar kategorimizde yer alan alt kategoriler ziyaretçilerimizin yani sizlerin önerileriniz ile şekillenmekte olup tüm öneriler ile mümkün olduğunca ilgilenilmekte ve makul her öneri uygulanmaktadır. Siz de iletişim sayfamızı kullanarak önerilerinizi iletebilir, şikayetlerinizi ulaştırabilir ya da ilan kaldırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için iletişim sayfamızda yer alan ilgili uyarılar grubunu okuyarak bu kalıba uygun bir ileti göndermeniz iletinizi çok dak daha kolay anlaşılır bir halde çabucak işleme alınmasını sağlayacaktır.

Yalnızca Bayan arkadaş numaraları alt kategorisinde değil site genelinde göndermiş olduğunuz profiller, hızlı ilanlar, profil ya da hızlı ilan yanıtları ve iletişim mesajlarında ilgili konuyu mümkün olduğunca detaylandırılarak anlatmanız iletinin kolay anlaşılır ve önem verilen bir ileti olduğunu gösterecektir. Ayrıca bu gibi iletilerde buna iletişim mesajlarınız da dahil olmak üzere kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel kimlik bilgilerinizi paylaşmamanızı şiddetle öneriyoruz. Arkadaşlık İlan Sitesi hiçbir ziyaretçisinden bu gibi kimlik bilgileri istemez. Bu gibi istekleri olan diğer mesajlar ya da bu sitenin adı kullanılarak gelen benzeri mesajlara itibar etmeyiniz. Her kategoride mümkün olduğunca bu gibi konulara değinerek sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.Bayan arkadaş numaraları - 3 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 31 Mayıs 2024 31 Mayıs 2024 — 05:42
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

3 Yorum

Yorum Yap
  1. Slm ben gaziantepten tayfun yaş 37 boy 175 kg 80 gerçek güvenli bayan arkadas varsa msj ve ya watsp ara tanışalım fark etmz dul bekar yaşada önem vermem gizlikte olur.

  2. Slm ben tayfun yaş 37 boy 175 kg 80 gizlik içerisinde de olur güven hersey den önce daha çok önemli gerçek bayan varsa tanışalım fark etmz dul bekar yaşlı genc fark etmz şehirde fark etmez.

  3. Merhaba tatlı bayanlar

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar