Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bedava arkadaşlık sitesi - 04 Ağrı, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bedava arkadaşlık sitesi

Merhaba ben Pınar 38 yaşında dul bir bayanım ve Ağrı Merkez de yaşıyorum. Buraya ilan eklemekteki amacım kafa dengi bir bey ile tanışarak evlilik yolunda ciddi adımlar ile ilerlemek. Daha önce kısa süreli bir evlilik yaptım ve bu evlilikten hiç çocuk sahibi olmadım. Bir bedava arkadaşlık sitesi ile evlenecek bir bey aramamın nedeni çalışan bir bayan olmam ve sosyal hayatımın neredeyse olmaması. Tüm zamanım işim ile evim arasında koşturarak geçiyor. Bu nedenle bu koşturmaca da bedava arkadaşlık sitesi ilanları ile bir bey aramak çok daha makul geldi. İlk defa bir bedava arkadaşlık sitesi ilanı ekliyor olmama nedeniyle biraz çekinsem de diğer ilanlara baktıktan sonra biraz da kopya çekerek bu ilanı eklemek istedim. Dürüst bir bey ile tanışmak için bir şansımı denemek istedim.

Aradığım bey benim gibi dul olabilir, hiç evlenmemiş olabilir ya da çocuk sahibi olabilir. Önemli olan dürüst olan ve dürüst yaşayan bir bey olması benim için. Ekonomik olarak çok yüksek beklentilerim yok. Maddi olarak bana yakın ya da denk olması benim için yeterlidir. Yaklaşık ya da denk maddiyat istememin nedeni de gündelik hayattaki alışkanlıklarımızın ve yaşam tarzlarımızın örtüşüyor olması çok daha kolay uyum sağlamamızı sağlayacağını düşünüyorum. Dış görünüş ya da fiziki herhangi bir kriterim yok. Dış görünüm olarak kendine bakan ve görünümüne dikkat eden her bey kendine ve yanındaki bayana saygılı ideal bir beydir.

Şimdilik aklıma gelen kriterler ya da uyarılar bu kadar. Aklıma geldikçe ya da sorularınızda mesajlarınıza cevaben burada yer almayan konulara da zevkle yanıt verebilirim. Ancak kriterlerime uymayanlar, ne olduğunu anlayamadığım kısa yanıtlar ya da kendinden bahsetmeyen mesajlara yanıt vermeyi düşünmüyorum. Bunu ilanımda özellikle bertiyorum ancak inatla yazmak ya da yazmamak size kalmış. Diğer mesajların her birini dikkatle okuyup yanıtlayacağıma emin olabilirsiniz. Siz de kendi kriterlerinizden, hayata bakışınızdan, gündelik sıkıntılarınızdan ya da kriterlerime ilişkin aklınıza takılan sorulara değinebilirsiniz.Bedava arkadaşlık sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 3 Haziran 2024 3 Haziran 2024 — 04:19
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar