Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Denizli arkadaşlık ilanları - 20 Denizli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Denizli arkadaşlık ilanları

İyi günler ben Denizli de yaşayan yalnız olan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve bu evliliğimden 1 çocuğum var. O da evlendi kendi yuvasını ailesini kurdu. Artık benim yapabileceğim onlara destek olmak ve her zaman onların yanında olduğumu göstermek dışında başka yapabileceğim başka pek bir şey yok. Ben de yalnız kaldığımdan yalnız olduğumdan dolayı artık kendime tekrar dan bunca sene tek başıma uğraştım tek başıma çocuklarıma baktım ve yetiştirdim ve her şeye tek başıma yetişmek zorunda kaldım ve artık yalnız olmak yalnız kalmak istemediğimden dolayı Denizli arkadaşlık ilanları bakmak istedim. Denizli de yaşamak isteyen veya Denizli de yaşayan bir bayan arıyorum.

Bu düşünce ile de ben de bu şekilde bir ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim. Ben bekarım yaşım 47 daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Kader bazı şeyler olmayınca olmuyor ben de bu düşünceyle ayrıldık. Dürüst, saygılı, kibar, nazik ve anlayışlı bir beyim.Evine ailesine bağlı düşkün ve artık mutlu olmak isteyen mutluluğu arayan eve geldiğimde güler bir yüz ile karşılanmak eve geldiğimde sıcak bir karşılama dışında başka bir şey istemiyorum. Tek istediğim dürüstlük saygı ve sevgi ve güvenin olduğu bir ortam aile olmak mutlu olmak istiyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ile ilgilenen ailesi ile ilgilenen bir Denizli de yaşamak isteyen ve yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum.Benim istediğim evi ailesine düşkün vakit geçiren evi ile ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum. Şunu da belirtmek isterim eğer evleneceğim bayanı bulursam Denizli de yaşamayı düşünüyorum çünkü taşınmak ve başka bir yerde tekrar dan bir düzen kurmak gibi bir düşüncem yok. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir beyim.Benim gibi artık hayatını birleştirmek isteyen hayatını bir düzen sokmak isteyen ve Denizli arkadaşlık ilanları bakan arkadaşlar varsa diye bu ilanı açmak istedim. Maddi konuda herhangi bir sıkıntım yok.

Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı evi ve ailesi ile ilgilenen bir bayan arıyorum. Dürüst saygılı, samimi sıcak kanlı evine ailesine sadık evi ve ailesi ile ilgilenen ve en azından ileriye doğru aklında evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen tanışmak isteyen bir bayan arıyorum. Yaşı 40-47 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Ve çalışmasını istemem hayatımda ki bayanın. Ev ve aile kurmak isteyen ve bu düşünceyle yazan arkadaşlık kurmak isteyen Denizli arkadaşlık ilanları bakan bayan ve kendisine ciddi düzenli bir hayat kurmak isteyen ve artık mutlu olmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Denizli arkadaşlık ilanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 20 Mart 2024 20 Mart 2024 — 03:35
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar