Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Alanya Arkadaşlık İlanları - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Alanya Arkadaşlık İlanları

Ben Antalya nın Alanya ilçesinde yaşıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün, ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bekar bayanım.Alanya da yalnız yaşıyorum. Bunun için de ilk defa Alanya arkadaşlık ilanları bakmak istedim nette. Ancak kendime uygun pek bir ilan bulamadım. Bunun için de en iyisi kendim ilan açmak olduğuna karar verdim.

Ve kendi ilanımı açmak ve sizlere neden Alanya arkadaşlık ilanları baktığımı yada neden açtığımı belirtmek isterim. Tabi ilk başta amacım arkadaşlık ne kadar evlilik düşünsem de birisiyle tanışmadan önce arkadaş olmadan evlilik düşünmez ve yapamazsınız. O yüzden benim de ilk amacım arkadaşlık. Ancak arkadaşlık da olsa ileriye doğru aklında evlilik düşünen birisiyle tanışmak ve bu yönden arkadaş olmak yani birbirimizi tanımak birbirimizi anlamak ve uyum uymadığınıza bakmak önemli. Bu şekilde benim gibi düşünen benim gibi hayatını birleştirmek isteyen arkadaşlar var ise ben de bu yönden tanışmak ve arkadaş bulmak isterim. Ben daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Evlilik hakkında ki düşüncelerimiz aynı değilmiş ve bunu çok geç fark ettim. VE kısmet olmadı ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Yaşım 33 bekar bir bayanım.Benim bu ilanı açma sebebim aslında gayet açık öncelik ne kadar tanışmak yad arkadaşlık olsa da daha sonra ya doğru aklında evlilik düşüncesi olan bir bey arıyorum. Ve bu düşüncede tanışmak arkadaş olmak isterim.

Benim gibi ileriye doğru evlilik düşünen ve aklında evlilik olan ve bu şekilde tanışmak isteyen ve Alanya arkadaşlık ilanları bakan dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı bir beyle tanışmak isterim. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuk sahibi de olabilir. Yaşı 33-40 arası olan beyleri beklerim. Evine ailesine bağlı vakit geçirmesini seven evi ve ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Ve şunu da belirtmek isterim. Maddi konuda bir beklentim yok kendini bilen bir bey zaten benim ne demek istediğimi anlayabilir. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. İlgilenen beylerin ve ileriye doğru ciddi düşünen aklında evlilik düşüncesi olan ve bu şekilde tanışmak arkadaş olmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.Alanya Arkadaşlık İlanları - 3 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Şubat 2024 26 Şubat 2024 — 04:46
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

3 Yorum

Yorum Yap
  1. Yalnız yaşıyorum sohbet etmek için bir arkadaş sırdaş ariyorum.

  2. Bende Alanya’da yaşıyorum tanışmak isterim.

  3. Merhaba bende Alanya’da yaşıyorum tanışmak isterim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar