Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

KKTC Telefon İlanları - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

KKTC Telefon İlanları

İyi günler aslında ben telefon ilan veren arkadaşlara yada telefon numarasını yazarak görüşmek konuşmak isteyen arkadaşlara bakıyordum nette. Ancak bana pek güven vermedi. Başka bir arkadaşlık sitesinde de bulundum ama orada da istediğimi bulamadım bu nedenden dolayı da KKTC telefon ilanları bu arkadaşlık sitesine açmak yazmak istedim.

Ben Kıbrıs ta yaşıyorum. Yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var o da artık o kadar küçük değil ve bende artık yalnız olmak istemediğimden dolayı da KKTC telefon ilanları bakıyordum. Ancak pek aradığım gibi bir ilan bulamadım bu nedenden dolayı da en iyisi kendim ilan açmak diye düşündüm. Evlendikten sonra da kıbrıs da yaşamak isterim çünkü burada kurulu bir düzenim ve hayatım var bunu bozmak istemem. Bekar çalışan bakımlı dürüst saygılı samimi bir bayanım. Yaşım 42 bekarım. Benim telefon ilanlarına yada telefon numaralarını veren arkadaşlara bakma nedenim ise kendime uygun bir arkadaş bulabilmek için biraz da yazarak tanışmak konuşmak bana göre değil. Sonuçta zaten hiç tanımadığın bir kişi ve bunu da yazarak tanımaya çalışmak bana biraz saçma geliyor. Ancak ses tonundan en azından tanımasan da sana karşı samimi olup olmadığını dürüst olup olmadığını ne düşündüğünü az çok tahmin edebiliyor insan diye düşündüğümden dolayı.

Bu şekilde bu arkadaşlık sitesine KKTC telefon ilanları açmak istedim. Ciddi düşünen bir bayanım. Bu nedenle bekar evlenmiş ayrılmış çocuğu olabilir ilgilenen evlilik düşünen ve telefonla görüşerek tanışmak konuşmak isteyen dürüst saygılı bakımlı bir bey arıyorum. Yaşı 42-48 arası olan beylerin cevaplarını beklerim.KKTC Telefon İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Nisan 2024 6 Nisan 2024 — 03:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar