Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Çorum Arkadaş Sitesi - 19 Çorum, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Çorum Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Çorum da yaşayan bekar bir bayanım.Aslında daha önce de buna benzer arkadaşlık sitelerinde yada ortamlarında bulundum. Ancak pek bana göre uygun gelmedi. Benim istediğim daha resmi daha sakin ve güvenebildiğim bir yer bulmak ve burada kendime istediğim arkadaşı bulmak isterim. Bunun için de Çorum arkadaş sitesi ile ilgili arkadaşlık kurabileceğim bir site arıyordum.

Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak hayatında yeni kişilerle yeni birileriyle tanışmak isteyen bir bey arıyorum. Ben bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım. Çorum arkadaş sitesi ile ilgili arkadaşlık sitesi bulmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim için bu gibi arkadaşlık sitesi oldukça iyi olur gibi geldi. Dürüst saygılı samimi kibar nazik bir bayanım. Benim için önemli olan birbirimize karşı saygılı olmak ve dürüst olmak diye düşünüyorum. Birbirimizi yakından tanımak ve arkadaşlık kurmak diye düşünüyorum. Bu şekilde bir arkadaşlık kurmak ve tanışmak isteyen ve arkadaşlık kurmak isteyen bir bey arıyorum. Şu anki amacım birbirimizi tanımak yakından arkadaşlık kurmak konuşmak sohbet etmek istiyorum. Bu şekilde bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Benim gibi amacı arkadaşlık kurmak ve sohbet etmek olan arkadaş arıyorum.

Yeni kişiler ile tanışmak sohbet etmek konuşmak istemek artık çok normal bir durum. Ve bu özellikle internetten bu gibi ortamlar sayesinde insanlar kendinlerine arkadaşlık kurabileceği bir yer bulmaya çalışıyor. İşte bende bunun için Çorum arkadaş sitesi ile ilgili arkadaşlık sitesi bakmak ve ilgimi çeken sitelere bakmak istedim. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Çorum Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Temmuz 2024 1 Temmuz 2024 — 13:15
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar