Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

ücretsiz arkadaşlık siteleri - 01 Adana, Bayan - Arkadaş Arıyorum

ücretsiz arkadaşlık siteleri

Asuman ben Adana Kozan da yaşıyorum. Arkadaşlık ilanı vereyimmi vermeyimmi diye düşünürken ücretsiz arkadaşlık siteleri arasından buraya denk geldim ve ilan eklemek istedim. İlk kez bir arkadaşlık sitesine ilan ekliyorum ve bunun asıl nedeni üyelik bilgileri nedeni ile diğer sitelerden çekinmiş olmamdı. Ancak burada kolayca ilan verebileceğimi görünce bir denemek istedim. Kısaca ilan eklemekteki amacım hem ücretsiz arkadaşlık ve hemde biraz merak diyebilirim. İlan eklemeden önce diğer ilanlara kopya çekmek için bir baktım ancak olumsuz yorumlara rastlamadım bu da beni ikna etti diyebilirim. İlanımı resimli olarak eklemek istiyorum bu nedenle facebook mail adresim bu — umarım resimli olarak yayınlanır.

İlanıma dürüst bir şekilde mesaj gönderenler ile mesaj yolu ile yazışmak istiyorum Tabi dürüst ve samimi yazanlar özellikle ilgilendiklerim. Farklı amaçlar ya da irite edici yorumlara asla yanıt vermeyi düşünmüyorum boşa yazmayın. İlerleyen zamanda dürüstlüğüne kanağat getirdiğim biri olur ise facebook ya da whatsapp dan da yazışabiliriz. Ancak önemli olan ilk aşamada bende o güveni oluşturabilmeniz. Yorumlarınızı birer birer takip edebileceğimden emin olabilirsiniz.

Bunun dışında 25 yaşında kendi halinde işi ve evi arasında hayatını sürdüren bir bayanım. Ailem ile yaşıyorum ve hiç evlilik yapmadım. Kim bilir burada tanışacağım bir bey ile berki hayatımı birleştirebilirim. Hayatımın şu döneminde evlilik planlarına çok daha ciddi bakmaya başladım diyebilirim. Ama önemli olan hayalimdeki dürüst güvenilir beyi bulmak önemli olan. Maddi ve manevi olarak hem kendim hemde karşımdaki beyin tamamen hazır olmak da önemli tabi.ücretsiz arkadaşlık siteleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Nisan 2024 8 Nisan 2024 — 01:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar