Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay İş İlanları - 05 Amasya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kolay İş İlanları

Teknoloji o kadar gelişti ki arkadaşlıklar iş bulma yada başka şeyler hepsi artık bilgisayar yada telefon internet üzerinden yapılır hale geldi. Ve bunların için de de en çok insanların aradığı şey kolay iş ilanları yer alıyor. Tabi bir emek çaba sarf etmeden kimse kolay bir iş bulamaz.

Ancak o kadar çok reklam var ki nette dönen ve bunlardan sizde görmüştürsünüz sanırım evde oturarak para kazanabilirsiniz yada bu şekilde olan kolay iş ilanları her yerde var. Bu teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha da yaygın olmakta. Çünkü insanlar artık sosyalleşmek yerine buralar da vakit geçiriyorlar. Ve hayatlarının bir parçası haline geldi internet. Ve bu da bizi en çok sorun ile başbaşa bırakıyor bunlardan birisi iş ve arkadaşlık konusu. Çünkü hem iş olarak da hem de arkadaşlık olarak da buralarda arıyoruz ve ya bu gibi ilanlara bakıyoruz. Aslında bir nevi insanlar teknolojiye ayak uyduruyor ama ben eskiden böyle olmadığı için ve eskiyi özleyen insanların daha samimi olduğu birbirine yaklaşımı daha içten olduğu dönemi daha çok özlüyorum.

İşte benim de sorunum bu konuda bu nedenden dolayı da kolay iş ilanları açan ve bu iş ilanlarına bakan ve bu durumda da kendini buralarda iş bulabilmek için uğraşan kişiler var. Aslında tabi her iş bulunuyor aradığın zaman ve bunu doğru yerlerde güvenilir yerlerde ilanlara bakarak aramak daha uygun sanırım.Kolay İş İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 28 Haziran 2024 28 Haziran 2024 — 23:09
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar