Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum - 19 Çorum, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum

Ben cevdet 30 yaşındayım bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Çorum da yaşamaktayım. Dürüst aklı başında helal süt emmiş bir bayan ile tanışarak evlenmek istiyorum ilgilenen bayanlar telefon numaram: numaramdan ulaşabilirler.

Aradığım bayan benim gibi bekar daha önce hiç evlenmemiş ya da dul çocuk sahibi olmayan bir bayan olabilir. Çorumda evlilik sonrası yaşamasında bir çekince olmayan evcimen evine bağlı bir bayan arıyorum ilegilenen bayanların mesajlarını bekliyorum.Evlenmek İstiyorum - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Mart 2024 10 Mart 2024 — 21:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Eray evlenmek istiyorum çorum.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar