Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Edinme Sitesi - 32 Isparta, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Edinme Sitesi

Ben kendime arkadaş edinme sitesi bakıyordum ve kendime göre bu arkadaşlık sitesini buldum bana daha çok uygun geldi. Tabi bir sürü arkadaşlık siteleri var üye olunan veya üyelik gerektirmeyen .Ancak bana göre bu ilan açarak oluşturacağım arkadaşlık sitesi daha çok uygun geldi.

Bunu maddi açıdan yada herhangi bir şeyden dolayı söylemiyorum. Ben sadece böyle profil oluşturarak olan arkadaşlık sitelerini pek tercih etmiyorum. Ancak bu farklı geldi. İstersen üye olup profil oluştura biliyorsun. Profil de öyle çok bir şey gerektirmiyor. İstersen ziyaretçi olarak üye olmadan da ilan açabiliyorsun. Üye de olsan açabiliyorsun bu özelliği diğer baktığım arkadaş edinme sitesi farklı geldi ve bu sebepten ötürü buraya kendi ilanımı oluşturmak ve kendimi açıklamak istiyorum. Biraz da artık kendimi tanıtmak açıklamak istiyorum. Yaşım 43 bekar yalnız yaşayan bir bayanım. Çalışıyorum kendime ait bir düzenim ve gelirim var çok şükür. Ve maddi amaçlar için burada değilim. Bunu da belirtmek isterim şimdiden. Ve böyle amaçlar için yazanlara cevap vermem. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve sevgi saygı yada evlilik tek taraflı yürümüyor ben ne kadar uğraşırsam uğraşıyayım tek taraflı arada hiç bir şey kalmadıktan sonra yürümez. Ve bizde bu sebepten ötürü ayrılmaya boşanmaya karar verdik. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Oda okul bitti ve nişanlandı bu sene artık kendine bir düzen yuva kurmanın adımını attı. Ve bende yalnız kalacağımdan dolayı ve yalnız olacağımdan dolayı kendime arkadaş edinmek istiyorum.

Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, ailesine düşkün ailesine kıymet veren bir bayanım. Niyetim ciddi samimi bir arkadaşlık ve ileriye doğru da evlilik düşünebileceğim bir bey arkadaş arıyorum. İşte bu nedenden dolayı arkadaş edinme sitesi bakmak istedim. Benim istediğim bey yaşı 43-50 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Dürüst saygılı, evliliğin kıymetini önemini bilen kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan kibar nazik, ailesine düşkün ve değer veren bir bey arıyorum. Maddiyat konusunda bir şey söylemek istemiyorum. Birlikte çalışıp başarırız benim için önemli olan evdeki mutluluk ve huzur sevgi ve saygı ve dürüstlüktür.İstediği şehir de yaşayabiliriz. Önemli olan nerede yaşadığımız değil önemli olan mutluluğumuz ve birbirimizi seviyoruz olmamızdır bana göre. Ciddi düşünecek beyleri beklerim.Arkadaş Edinme Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Haziran 2024 13 Haziran 2024 — 13:01
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar