Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Eskişehir Ev Arkadaş İlanları - 26 Eskişehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Eskişehir Ev Arkadaş İlanları

Merhabalar ben Eskişehir ev arkadaş ilanları ile ilgili arkadaşlık sitelerine baktım ve kendime uygun bir arkadaş bulamadım bu yüzden kendim bu ilanı oluşturmak bunla ilgili kendim ilan açmak istedim. Artık günümüzde İnternet aracılığıyla arkadaş, sevgili, eş ya da ev arkadaşı bulmak artış gösterdi.

Artık eski yöntemlerle pek bulunmuyor yada kimse ilgilenmiyor. Bende bu nedenden dolayı İnternette kendi adıma böyle bir ilan açmak istedim. Eskişehir’de okuyorum. Okul bittikten sonra da burada kalmayı düşünüyorum. Çünkü hem okuyorum hem çalışıyorum bir aksilik çıkmaz ise müdürüm okul bittikten sonra da çalışmaya devam edersin dediği için böyle bir kanaatteyim. O nedenle ev arkadaşı olabilecek bayan arkadaş arıyorum kendime. Okuyor yada burada yalnız yaşayan bir arkadaşta olabilir. Eskişehir ev arkadaşı ilanları bakıp benim gibi arkadaş arayan arkadaşların mesajlarını beklerim. Uyumlu, titiz,toplu dağınık olmayan, kimsenin işine karışmayan, dürüst, güvenilir,saygılı bir bayanımdır. Aradığım arkadaşta da bu özelliklerin olmasını isterim. Evime yabancı kimse gelmez. Ev geniştir. Rahat merkezi yerdedir. Oturduğum abartman aile apartmanıdır. Normalde öğrenciye vermiyorlardı. Ama benim sakinliğimi ve düzgün bir konuşma ile evi verdiler galiba. Ev sahipleri komşularım iyi insanlar hepsi. Çalışan bayan veya benim gibi öğrenci olabilir. Dürüstlük ve güvenilirlik benim için çok önemlidir.

Yabancı bir kimse evime gelemez. Öyle okuldaki arkadaşlarım da pek gelmez. Genellikle evde yalnız olurum. Bulacağım ev arkadaşımın da buna özen göstermesini isterim. Ben getirmiyorsam başkasıda getiremez. Eskişehir ev arkadaş ilanları mesajıma cevap verecek bayan arkadaşların mesajlarını beklerim. Umarım iyi temiz kalpli bir arkadaş bulabilirim.Eskişehir Ev Arkadaş İlanları - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 7 Mart 2024 7 Mart 2024 — 23:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Musait oldugunuzda ararmisiniz detayli konusalim esyalarimin dyracagi bir yer ariyorum sadece.

  2. Merhabalar. Ben oda arıyordum.Hala geçerli mi? Şartlarrı mail adresimden konuşabilir miyiz?Teşekkürler..

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar