Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evde Bakımı Kolay Olan Kedi Cinsleri - 12 Bingöl, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evde Bakımı Kolay Olan Kedi Cinsleri

Evde hayvan bakmak çok güzel ve insanının hayatına heyecan katan renk katan bir durum. Ve özellikle evcil hayvanlar konusunda gerçekten insan bu tarz şeylere çok özen gösteriyor ve seviyor. Benim de bakmak istediğim bir hayvan var ancak bazı tereddütlerim var bu yüzden de nette bazı yerlere baktım ancak pek bulamadım. Benim evde bakımı kolay olan kedi cinsleri öğrenmek ve ona göre bir tane seçmek istiyorum.

Ama dediğim gibi nette kedi bakımı yada cinsleri ile ilgili sitelere baktım ancak insan pek güvenemiyor haliyle. İlk defa bir kedi alacağım ve bunda da doğru karar vermek istiyorum. Daha önce kuşum vardı ancak yaşını doldurunca öldü baya uzun süre birlikte kalınca onun ölümü beni çok sarstı ve bende bu durum üzerine kendime başka bir evcil hayvan arıyordum ve aklıma kediler geldi. Kedileri de çok sevdiğimden dolayı ve beni çok mutlu ettikleri için kedi almayı düşünüyorum. Ancak hem doğru bir karar verebilmek için hem de bakımı kolay olan tüy dökmeyen bir kedi istiyorum. Bilirsiniz kedilerin tüy sorunu oluyor ve ben bu tür bir sorun yaşamak istemiyorum bu nedenden dolayı da evde bakımı kolay olan kedi cinsleri öğrenmek istiyorum. Benim gibi evde kedi bakmak isteyen veya kedi bakan ve fikir vermek isteyen arkadaş bulabilmek için de buraya ilan açmak istedim.

İlk defa bir kedi alacağım için ve nette yazanlar pek bana güven vermedi bu nedenden dolayı da burada kedi bakan veya benim gibi kedi almak isteyen ve karar vermiş arkadaşlar bulabilmek için evde bakımı kolay olan kedi cinsleri ilanını açmak istedim. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Evde Bakımı Kolay Olan Kedi Cinsleri - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Mart 2024 19 Mart 2024 — 10:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Ben 32 yaşındayım bekarım ciddi anlamda bir bayanla tanışmak istiyorum WhatsApp numaram bu.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar