Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Tanışma Arkadaşlık İlanları - 20 Denizli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Tanışma Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben aslında tanışma arkadaşlık ilanları bakıyordum. Ancak benim ilgimi çeken bir ilan bulamadım. Bu nedenden dolayı da kendime göre bana uygun olduğumu düşündüğüm bir ilan açmak yada ilan açabileceğim bir arkadaşlık sitesi arıyordum. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum.

Aslında bir sürü arkadaşlık siteleri mevcut. Ancak bildiğiniz gibi bir sürü arkadaşlık siteleri de var. Ve bunun için de bu arkadaşlık sitesini bulduğum için de buraya ilan açmak ve kendimi ne istediğimi sizlere bahsetmek istediğim için bu ilanı açmak istedim. Ben bekar evlenmiş ayrılmış ve bu evliliğinden bir çocuğu olan bir bayanım. Çocuğumla birlikte ayrı yaşıyorum. Yaşım 45 bekarım çalışıyorum. Hem çocuğumla ilgileniyorum boş vakitlerim de aynı zamanda çalışıyorum. Bazı sebeplerden dolayı anlaşamadık ve ayrıldık. Çok zaman oldu boşanalı ancak sizin de beni anlayacağınız gibi dul olmak çok zor. Maddi açıdan değil benim zorluğum çok şükür çalışıyorum ve maddi yönden de bir sıkıntım yok. Evime aileme çocuğuma bakabiliyorum. Benim zorluğum yada zorluk çekmemin sebebi de insanlar çevre bakımından dul olmak ve dul yaşamak zor insanların sana karşı davranış şekli bu yüzden işte evlenmek istiyorum. Ancak tabi direk tanıştığım kişi ile evleneceğim diye bir şey söz konusu değil. Bunun için ilk başta tanışma arkadaşlık ilanları bakmak ve kendime uygun olan ilan bulmaktı.

Ancak pek bulamadım bu yüzden kendim ilan açmak daha uygun olacağını düşündüm. Benim gibi önce tanışmak arkadaş olmak konuşmak isteyen ancak aklında da evlilik düşüncesi olan bir bey bulmak istediğim için tanışma arkadaşlık ilanları ilanını açmak istedim. Yaşı 45-50 arası olan bekar evlenmiş ayrılmış çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok.Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ve evlilik düşünen hayatını birleştirmeyi düşünen bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.Tanışma Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Kasım 2023 14 Kasım 2023 — 14:46
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar