Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ücretsiz Ev Arkadaşı - 03 Afyon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Ev Arkadaşı

Merhaba ben Afyon’a yaşayan bekar bir bayanım. Şu an yalnız yaşıyorum. Afyon’da yaşayan ve çalışan bir bayan olarak ücretsiz ev arkadaşı aramak istedim.

Daha önceden de bir ev arkadaşım vardı ancak başka şehire taşındığı için ayrılmak zorunda kaldık. Bende şu an yalnız yaşayan bir bayan olarak biraz zor olabiliyor. Sonuçta evin bütün giderleri ile ben ilgileniyorum ve bu biraz beni zorluyor açıkcası bu yüzden de bende ücretsiz ev arkadaşı aramak istediğim için buraya bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 30 bekar çalışan bir bayanım. Hiç evlilik yapmadım. Okul bittikten sonra kendimi işe verdim ve çalışıyorum. Memurluk yapıyorum. Düzenli bir maaşım ve gelirim var. Dürüst saygılı kibar bir bayanım. Kimsenin hayatına özeline karışmam. Ancak bana karşı da dürüst olunmasını ve samimi olunmasını isterim.

Benim gibi düşünen ve Afyon’da yaşayan ve kendine ücretsiz ev arkadaşı arayan bayan arkadaşlar var ise beklerim. Evim 3 odalı bir mutfaktan oluşuyor geniş rahat her yere ulaşıma yakın güzel bir ev yeni bir ev ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Ücretsiz Ev Arkadaşı - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Şubat 2024 18 Şubat 2024 — 17:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar