Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

ciddi arkadaşlık sitesi - 02 Adıyaman, Bayan - Arkadaş Arıyorum

ciddi arkadaşlık sitesi

Ben Adıyaman Tut ilçesinden Sayme. 42 yaşında 1 çocuk sahibi dul bir bayanım. İlk defa bir ciddi arkadaşlık sitesi üzeirinde ilan yayınlıyorum ve burada ilan yayınlamamın nedeni ciddi dürüst bir bey ile tanışıp senelerdir yaşadığın yanlızlığıma ortak bulmak ve hayatımı birleştirmek. Etrafımda bir arkadaşımın önerisi ile bende ciddi arkadaşlık sitesi ile hayat arkadaşımı aramaya karar verdim. Biraz çekingen olsam da ince eleyip sık dokumayı düşünüyorum bilin istedim. Gönderdiğiniz mesajların içerikleri bu açıdan çok önemli benim için.

Aradığım beyler 40 ile 50 yaş arası, ciddi, dürüst yaşayan ve ciddi planları olan yani evlilik düşünen beylerdir. Benim gibi dul olabilirler ya da çocuk sahibi olabilirler. Çocukları ve aileleri kabul ettikten sonra ben zevkle evladınıza anne olurum. Önemli olan evimizde huzurlu ve mutlu olmamızdır. İlanımı bir ciddi arkadaşlık sitesi yayınlıyor olsam da fırsatçıların varlığından haberdarım ve bu insanlara yanıt vererek pirim yaptırmayacağıma emin olun. Yazacak olan beylerin maddi ve manevi olarak ailesine bakabilecek bir seviyede olması şart. Benim maddi bir problemim yok ve karşımdaki beyden tek maddi beklentim en az maddi olarak bana yakın ya da denk biri olmasıdır. Bu da bir bayan olarak hakkımdır diye düşünüyorum. Bundaki amacım hayat standardı olarak birbirimize yakın alışkanlıklarda olmayı ve uyumsuzluklar yaşamamayı istemememdir. Fiziki ya da dış görünüş olarak herhangi bir standartım yok ancak ben kendine dikkat eden bakımlı bir bayan olarak eşiminde kendine bakan bakımlı, dış görünüşüne dikkat eden bir bey olasını tercih ederim. Katlar, hanlar, hamamlar hayalinde değilim. Bu yaşımdan sonra tek isteğim hayat arkadaşım ile kalan ömrümü mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmek. Bu gibi ne hırslarım ne de hayallerim var.

İlanımı dikkatlice okumayanlar, tek kelimelik mesajlar gönderenler, kriterlerime uymayanlar ya da uysalar bile bunu mesajlarında belirtmeyenler malesef mesajlarına yanıt beklemesinler. Mesajlarınızda kriterlerimle alakalı sorularınızı, kendi kriterlerinizi ya da gündelik motonlarınızı yazabilirsiniz. Bu sizin hakkınızda fikir sahibi olmamı ve ciddi olup olmadığınızı anlamamı sağlayacaktır. Lütfen seviyeli ve dürüst mesajlarınızı bekliyorum…ciddi arkadaşlık sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 3 Mayıs 2024 3 Mayıs 2024 — 23:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. İnsanca arkadaş ariyorum arkadaş olsun da çamurdan olsun

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar