Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Erkek Arıyorum - 23 Elazığ, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Erkek Arıyorum

Merhabalar iyi günler ben aslında ilk defa bir arkadaşlık sitesine yada bu tarz bir siteye ilk defa katılıyorum. Sadece sosyal medyalarda arkadaş buldum konuştum ancak bu tarz bir arkadaşlık sitesine ilk defa katılıyorum. Benim istediğim benim için önemli olan evlenmek istiyorum erkek arıyorum bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst samimi sıcak kanlı kibar evine ve ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Yaşım 38 yaşındayım. Ben bekar çalışan bir bayanım. Elazığ da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık çünkü bazı nedenlerden ötürü yada yanlış anlaşılmalar yada yanlış kişi ile olan bir hayat başlangıcı olduğundan dolayı ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Benim istediğim dürüst saygılı ev aile kurmak istediğim için yada tekrar dan bir kez daha hayatımda yeni bir başlangıç yapabilmek istediğim için evlenmek istiyorum erkek arıyorum bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Eğlenmesini gezmesini severim. Ama bunları eşim ile birlikte yapmak isterim.Bakımlı güzel kendine bakan ve ailesine bakan bir bayanım. Tekrar dan evlenmek tekrardan bir aile kurmak istediğim için bu şartlar altında burada benim gibi ciddi düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen bey arıyorum.

Aradığım bey dürüst saygılı kibar anlayışlı nazik evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Kötü bir alışkanlığı olmayan veya gece hayatı olmayan dürüst evlilik düşünen ciddi düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen bir evlenmek istiyorum erkek arıyorum. Yaşı 38-46 arası olan bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin düzenli bir işi olsun benim için yeterlidir. Ciddi düşünen evlilik düşünen bir bey arıyorum. Yaşadığı yer benim için önemli değil evlendikten sonra çalışmak isterim ki evime aileme destek olmak isterim. Bibirimizi anlayabileceğimiz tanışabileceğimiz ve ciddi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Erkek Arıyorum - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Mart 2024 17 Mart 2024 — 13:01
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Slm ben Elazığ’dan sizi tanımak ve ileriye dönük bir arkadaşlık istiyorum yanı size talibim tabi siz kabul ederseniz.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar