Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Ne Demek - 36 Kars, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Ne Demek

Evlenmek mutlu bir aile yuva kurmak herkesin hayalini kurduğu yada istediği bir şey olur. Ancak bazen ne kadar istesek de bu mümkün olmuyor ya yanlış kişileri seçiyoruz yada biz hatalar yapıyoruz. İşte bu nedenler yada sorunlar da bizi evlenmek istiyorum ne demek diye sorsak çok da yanlış olmaz sanırım.

Bayan yada erkek olsun hayatında ki doğru kişiyi bulmak mutlu olmak onu anlayan dinleyen önemseyen yalnız olmayacağı her zaman yanında olacağı birisini seçmek ister. Ama ne kadar seçmek istesek de bazen yanlış seçimler bizi yalnızlığa mahkum eder.Bunun nedeni ise iki tarafında hatalarının olması ve bu hatalarının kaynağı da evlenmek istiyorum ne demek yani evliliğin ne demek olduğunu anlamamış olmaları birlikte bir hayat geçirmenin ne demek olduğunu bilmiyor olmaları. Evlilik sadece aynı evde yaşamak değil.Evlilik demek bir ömür boyu sürecek iki tarafında emek çaba harcayacağı bir durum.Bazen etrafımızda görüyoruz. Evleniyorlar ve mutlu olacaklarını düşünüyorlar ve ben evlendim diyorlar ancak baktığımızda o kadar mutlu olmadıklarını birbirlerinden haberleri bile olmadıklarını ve aslında ne kadar mutsuz olduklarını görüyoruz. Bunun nedeni evlilik değil bunun nedeni biziz evliliği çok basite alıyoruz. Oysa evlilik bir hayatı bir ömür boyu sevdiğin yada evlendiğin kişi ile birlikte yaşamak.

Ve bu yaşayış da karşılıklı iki tarafında birbirine karşı uyumlu olması birbirini anlaması dinlemesi beklentilerini isteklerini bir araya getirmesi gerekir. Ancak o zaman şu soruya cevap alabilirsiniz. Evlenmek istiyorum ne demek istersiniz ancak olmaz istediğiniz gibi yada istediğiniz gibi bir evlilik olmaz.Evlenmek İstiyorum Ne Demek - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Mart 2024 1 Mart 2024 — 09:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar