Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kıbrıs ta İlan Telefon - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kıbrıs ta İlan Telefon

İyi günler ben Kıbrıs ta yaşayan bekar bir bayanım. Aslında daha önce de buna benzer arkadaşlık sitesin de bulundum ancak pek bir cevap alamadım yada arkadaş edinemedim o yüzden de başka sitelere bakmak istedim. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini bulunca buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Bunun için de Kıbrıs ta ilan telefon olan telefon numaralarına bakıyordum ki bu siteyi buldum.

Ve buraya kendi ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi açıklamak istedim. Bunun için de buraya ilan açarak size kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar yaşı 33 olan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Kıbrıs ta yaşıyorum buraya okul için gelmiştim ve daha sonra burada kendi işimi kurunca da burada kalmak istedim ve belli bir düzenim oldu artık ve daha da geri dönmeyi düşünmedim. Ailem Türkiye de yaşıyor tabi arada sırada tatillerde ziyaret ediyorum. Evlilik düşünmeme sebebim ise hem buna vakit bulamadım çünkü iş okul derken bir türlü hayatıma bakamadım hem de evleneceğim doğru insan karşıma çıkmadı. Bunun için de bende Kıbrıs ta ilan telefon bakmak yada telefon ilanı veren arkadaşlar bulabilmek için bu ilan sitesine baktım. Tabi bir sürü ilan açan kişiler var ancak kendime uygun pek ilgimi çeken ilan bulamadım bunun için de kendi ilanımı açmak daha mantıklı geldi bana bu yüzden kendi ilanımı açmak istedim. Evlilik düşünmüyorum ancak yine de yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek konuşmak arkadaşlık kurmak istiyorum.

Bunun için de Kıbrıs ta ilan telefon ilanlarına bakmak istedim. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım. Maddi bir beklentim yok. Sadece arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak istediğim için bu şekilde bir ilan açmak istedim. Yeni insanlarla tanışıp sohbet etmek isterim en azından biraz kendime bu şekilde de olsun vakit ayırmak güzel olur diye düşünüyorum. Bunun için ilgilenen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.Kıbrıs ta İlan Telefon - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Nisan 2024 2 Nisan 2024 — 01:12
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar