Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Bayan - 37 Kastamonu, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Bayan

Bayanlara yönelik yani bayanların daha güvenilir bir site araması kadar daha normal bir şey yok ve bu durumda bir bayan olarak bir arkadaş sitesi bayan sitelerine bakar iken güvenilir olması için çok önemli. Bu nedenden dolayı bir arkadaşlık sitesine ilk başta benim için önemli olan bir siteye girmeden önce o sitenin güvenilir olması benim için önemlidir.

Bir bayan olarak internette veya bir arkadaşlık sitesinde bir arkadaşlık uygulamasında bulunmak bence yanlış olan bir şey değil. Nasıl bir erkek bulunuyorsa bir bayanın da burada kendine yalnızlığını giderecek bir arkadaş bulmak konuşmak dertleşmek istemesi çok normal veya evlenecek doğru insanı aramaya çalışmak için buraya arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendime dertleşecek konuşacak bir arkadaş bulmak için buraya bu arkadaşlık sitesine arkadaş sitesi bayan ilanını açmak istedim. Bayan veya erkek olabilir. Konuşup dertleşe bileceğim konuşabileceğim seviyeli ve bir saygı içerisinde konuşup anlaşarak vakit geçirebileceğim sohbet edebileceğim bir arkadaş arıyorum. Bayan veya erkek olması önemli değil. Bayan da olabilir erkek de olabilir. Amacım arkadaşlık sohbet etmek konuşmaktır. Yaşım 28 bekar bir bayanım. Maddi amaçlar için burada değilim bu yüzden bu şekilde anlaşılmak bu şekilde yorum yapanlar yada geri dönüş yapanlar başka şeyler teklif eden kişilerle muhatap olmayacağım bunu şimdiden söylemek isterim. Tek amacım biraz hayatıma renk katmak ve bir arkadaş edinmek konuşmak seviyeli ve dürüst bir sohbeti amaçlayan bir bayanım. Dürüst, saygılı, sıcak kanlı, bir bayanım. Çalışıyorum. Kastamonu’da ailemle birlikte yaşıyorum. Pek bir sosyal hayatım yok daha çok evinden işine giden gelen bir bayanım ve durum böyle olunca insan bazen konuşacak dertleşecek bir kişi arıyor arkadaşlık kurmak istiyor ve bende bu arkadaşlık sitesinde bulunmak hayatımın bu döneminde çok mantıklı geldi.

Bence bir arkadaşlık kurmak arkadaşlık edinmek için bu gibi arkadaş sitesi bayan ve ya arkadaşlık siteleri çok iyi bir aracılık yapıyor. Ve bu durumdan bende faydalanmak ve belki de sohbet edebileceğim bir arkadaş bulurum diye umut ediyorum. Benim gibi konuşmak tanışmak yeni insanlar tanımak seviyeli ve saygılı bir şekilde günlük yaşantımızdan hayatımızdan sohbet edecek bayan veya erkek arkadaşlar varsa yazabilir.Arkadaş Sitesi Bayan - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 21 Mart 2024 21 Mart 2024 — 20:52
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar