Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

turk arkadaslik sitesi - 68 Aksaray, Bayan - Arkadaş Arıyorum

turk arkadaslik sitesi

Ben aslı bir turk arkadaslik sitesi ilanı eklememdeki amaç dürüst bir bey ile tanışarak hayatımı birleştirmek istememdir. İlk defa bir turk arkadaslik sitesi  ilanı yazıyorum ve eksiklerim olur ise ya da ilanımda bulamadığınız bir konu olur ise mesaj göndererek sorabilirsiniz, zevkle yanıtlarım. Daha önceleri de turk arkadaslik sitesi ilanlarına rastlamıştım artık hatırladığım kadarıyla kendi ilanımı doldurmaya çalışacağım. 30 yaşındayım ve Aksaray Eskil ilçesinde ailem ile yaşamaktayım. Aynı zamanda çalışıyorum ve aileme destek olmaya çalışıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ve bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Tüm zamanımı işim alıyor ve artan zamanımı da ailem ile harcamak bana huzur veriyor. Durum böyle olunca da pek sosyalleşecek zamanım olmuyor ve hayatımın şu döneminde bu şekilde bir ilan oluşturup gelen mesajları takip etmek çok daha az zaman alacağından çok makul göründü.

Aradığım bey 30 ile 35 yaş arasında olabilir. Dul olabilir, hiç evlenmemiş olabilir ya da dul çocuk sahibi olabilir. Ancak benim için ilk tercihim dul çocuk sahibi olmayan beylerden yana olacaktır. Maddi olarak ailesini bakabilecek seviyede olması yeterli. Fiziksel özellik ya da dış görünüş olarak herhangi bir kriterim yok. Ancak kendine ve yanındaki bayana saygılı her beyin kendine bakacağını, görünümüne özen göstereceğine inananlardanım. En önemli kriterim karşımdaki beyin bana ne kadar dürüst bir şekilde yaklaştığı ve ne kadar dürüst bi yaşam sürdürdüğüdür. Ayrıca bir diğer önemli kriterim ise karşımdaki beyin bayanlara olan tutumu, saygısı ve ne kadar nazik bir dille yaklaştığıdır.turk arkadaslik sitesi - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Haziran 2024 23 Haziran 2024 — 02:29
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Slm iyi geceler benim şu yalan dünyadan sadece mutlu bi yuvam olmasını isterim.

  2. Merhaba cidiysen nomarami yaziyurum bir çağrı atarsanız tanışırız oygun olursa ileriye dönük bir karar alabiliriz ben cidiyim arayabilirsin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar