Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlan Ver - 17 Çanakkale, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlan Ver

Artık ciddi bir evlilik düşünmek ciddi düşünen evlilik düşünen birisini bulmak oldukça zor. İşte ben de bu nedenden dolayı evlilik ilan ver istediğim bir arkadaşlık sitesi arıyordum. Ve karşıma bu arkadaşlık sitesi çıktı ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Yaşım 33 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran evine ailesine bağlı ciddi düşünen evi ve ailesi ile ilgilenen bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak kısa sürdü. Nedeni ise bazı sebeblerden ötürü anlaşmalı evlilikti. Yani öle karı koca hayatı yaşamadık. Ve zaten 3 ay sonra boşandık. Bunu hayatıma giren bayan arkadaşa anlatabilirim ancak burada sadece bu kadarından bahsetmek istedim. Bekar ailesine düşkün evine düşkün maddi konuda bir sıkıntısı olmayan gezmeyi eğlenmeyi seven ancak bunu artık eşim olacak bayan arkadaşla yapmak istiyorum. Çünkü hiçbir şeyin yalnız tek başına bir heyecanı zevki olmuyor. Ben oldukça tek büyüdüm ve bundan sonra tek olmak yalnız olmak istemiyorum. Çanakkale de yaşıyorum. Kötü bir alışkanlığım yada gece hayatım yoktur. Benim gibi ciddi evlenmeyi düşünen bir bayan aradığım için evlilik ilan ver ile ilgili bir ilan açmak istedim.

Benim gibi evine ailesine düşkün saygılı dürüst samimi evini düşünen maddi konuda bir beklentisi olmayan bir bayan arkadaş arıyorum. Bunu söylemek istedim de yanlış anlaşılmakta istenmem. Maddi durumum oldukça iyi yani, bu konuda bir sıkıntım yok. Ancak maddi bir beklenti ile bir evlilik yapmak istemiyorum beni sevecek beni sevdiği için yanımda olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Hiç evlenmemiş veya evlenmiş ayrılmış da olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Yaşı 25-33 arası olan ciddi düşünen ve evlilik ilan ver ile ilgilenen ciddi düşünen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Evlilik İlan Ver - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Haziran 2024 22 Haziran 2024 — 22:20
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar