Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Rüyada - 18 Çankırı, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Rüyada

Evlenmek istemek herkesin hayalidir. Özellikle her genç kızın rüyalarını süsleyen bir durumdur. Mutlu huzurlu bir evlilik ister. Çevremizde yada arkadaş ortamın da arkadaşlarımızdan bekar olan bayanlardan duymuşturuz. Herkes mutlu huzurlu olduğu sevdiği ve sevildiği bir eş ister. İşte bunun için de evlenmek istiyorum rüyada en azından hayallerimizde rüyalarımızda bunu düşleriz.

Bazen kendimizi hazır hissetmeyiz ve bu rüyalarımıza girer. VE ya da karşımıza doğru kişi çıkmamıştır. Ve bizim için ancak rüyalarımızda daha çok hayal ederiz veya görürüz. Çünkü düşüncemiz de hem bu vardır. Tabi kim istemez ki seni anlayan dinleyen güvendiğin seni seven bir bey ile evlenmek kim istemez ki mutlu bir aile kurmak huzurlu bir yuva kurmak her genç kızın hayallerini süsleyen rüyalarını süsleyen bir durumdur. Bizim için de evlenmek istiyorum rüyada kendimizi ancak o şekilde teselli edebiliriz. Çünkü gördüğümüz rüyaların etkisinde kalarak o şekilde bir evlilik düşleriz veya hayal ederiz. Bazen bu şekilde olmaz çünkü bizim için doğru olduğunu sandığımız kişi zaman sonra yanlış seçim olduğunu anlarız bazen de bu rüyalarımız doğru çıkar. O hayallerini kurduğumuz ve rüyalarımızda gördüğümüz evliliğe ulaşmış oluruz ve buna sahip olduğumuz anda bizim için çok iyi hissettiren gerçekleşen bir durum olur.

İşte benim bunun için de evlenmek istiyorum rüyada konusu ile biraz olsun düşüncelerimi ve biraz olsun herkesin rüyalarını süsleyen bu evliliği anlatmak istedim. Benim için de mutlu ve huzurlu bir evlilik olması beni anlayan seven saygı duyan her zaman yanımda olacak bir eş istemek herkes gibi benim için de doğal bir durum. Ve bunun için bu ilanı açmak istedim.Evlenmek İstiyorum Rüyada - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Ekim 2023 15 Ekim 2023 — 13:51
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar