Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Çukurova bayan telefon arkadaşı - 01 Adana, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Çukurova bayan telefon arkadaşı

Adana Çukurova da yaşıyorum ve boş zamanlarımda dertleşebileceğim bay ya da bayan telefon arkadaşı arıyorum. Şu ara biraz ruhsal olarak kendimi yıpranmış hissediyorum ve o nedenle hiç tanımadığım biri ile dertleşmek iyi gelir diye düşünüyorum. Telefon arkadaşı arayan dürüst, seviyeli herkes yazabilir. Direk telefon numarasını yazanlara yanıt vermiyorum. Nedeninde de bahsederseniz sevinirim. Sonuçta ben burada açık yüreklilikle nedenlerimden bahsetmişken sadece telefon numarası bırakıp geçenleri saygısızlık olarak sayarım.

Diğer ilanlara baktım ancak telefon arkadaşı aradığım için benim pek öyle kriterim yok. Yalnızca yaş olarak 30 ile 40 yaş arası yazarsa sevinirim. En azından aramızda kuşak farkı olmadığını bilmem yeterlidir diye düşünüyorum. Buradan sizde neden telefon arkadaşı aradığınızı yazarak bir mesaj bırakabilirsiniz. Samimi içten yazılan tüm mesajlara yanıt vermeye çalışacağım emin olabilirsiniz.

Şu an aklıma başka bir şey gelmiyor. Mesajlarınıza göre yorumlara bakarsanız yanıtlar ile daha da detaylı açıklamalarım olacaktır.Çukurova bayan telefon arkadaşı - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Nisan 2024 2 Nisan 2024 — 17:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Ben adana baraj yolunda oturuyorum yaşım 29 bekarım bende derleşecek bir bayan arıyordum karşılıklı dertleşebiliriz.. numaram.

  2. Adana da yaşamıyorum ancak sizi görünce adanada yaşamak istedim bir an için. merhabalar nasılsınız.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar