Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Erkek Arkadaş Ara - 80 Osmaniye, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Erkek Arkadaş Ara

Ben daha önce bir kaç sitede arkadaşlık ilanları açtım ama gelmeyen cevaplardan sıkıldığım için aslında daha başka bir siteye ilan açıp yada üye olmayacaktım. Hem zamanımdan hem paramdan oldum açıkçası. Birde üstüne cevap gelmeyişi benim bu gibi arkadaşlık sitelerine olan güvenimi yıktı.Ama bu arkadaşlık sitesini gördüm. Ve güvenilir ve açıkçası yorumlara bakınca da son bir kez de burda şansımı denemek için erkek arkadaş ara ilanını bırakmak istedim.

Hem ücretsiz ilan oluşturabilme hem de üyelik gerektirmeyen bu site ve üstüne de gelen yorumlara bakınca belki diğer üye olduğum gibi siteler değildir. Daha güvenilir geldiği için son bir kez burada kendi şansımı denemeye karar verdim. Erkek arkadaş ara istediğimden dolayı buraya ilan açmak çok mantıklı geldi bana. Biraz kendimden bahsedeyim. Yaşım 30 daha önce hiç evlilik yapmadım. Ailem ile birlikte Osmaniye’de yaşıyorum. Üniversite mezunuyum. Çalışıyorum hem ailem destek oluyorum hemde kendi ihtiyaçlarımı gideriyorum ve bu beni gayet mutlu hissetiriyor. Boş vakitlerimde ailem ile vakit geçirmeyi ailem ile olmayı seviyorum. Biraz içine kapanık bir bayanım. Pek arkadaş çevrem yok ve bu nedenden hayatımın bu zamanında burada bu ilanı açmak istedim. Hiç bu yaşıma kadar evlenmeyi yada kendime bir aile kurmayı düşünmemiştim iş ailem derken hem erteledim. Ancak yalnızlık zor gelmeye ve arkadaşlarımdan akrabalarımdan herkesin baskısı ile bende böyle bir şey bir arkadaşlık sitesinde vakit geçirmeye ve kendime uygun birisini bulmak istediğimden dolayı bu ilanı açtım. Dürüst, samimi, sıcak kanlı, bir bayanım. Ailesi ile olmayı seven ailesi ile vakit geçirmeyi seven bakımlı kendi ayakları üstünde duran bir bayanım.

Kendime arkadaş olarak benimle konuşabilecek dürüst, bakımlı, sadık, nazik, kibar bir bey arıyorum. Yanında rahat olabileceğim anlayışlı kadına değer veren erkek arkadaş ara ilanıma dürüst içtenlikle cevap verebilecek samimi bir bey arıyorum. Bekar olmasını isterim. Ama evlenmiş ayrılmışta olabilir. Çocuğu olmazsa sevinirim. Tanışıp ve birbirimize uygunsa anlaşabilirsek ileriye doğru evlenmeyi düşünen ciddi beylerin yazmasını isterim. Yaşadığı yer önemli değil. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. Kötü bir alışkanlığı olmasını veya gece hayatı olmasını istemem.Yaşı 30-40 arası olabilir. İş konusunda bir şey demiyorum her erkek evine bakabilmeli buna göre yazan olursa sevinirim. Pek yüksek beklentilerim yok.Erkek Arkadaş Ara - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Mart 2024 18 Mart 2024 — 22:07
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar