Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ücretsiz Arkadaş Zamanı - 05 Amasya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Arkadaş Zamanı

Herkese merhabalar ben Amasya’da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar çalışan ciddi bir arkadaşlık düşünen ve arkadaş edinmek sohbet etmek isteyen bir bayan olarak ücretsiz arkadaş zamanı bakmak istedim. Benim için önemli olan arkadaşlık kurabileceğim düzgün bir yer olması benim için önemlidir.

İşte bunun için bende ücretsiz arkadaş zamanı ile bakmak istedim. Ancak gel görün ki pek kendi tarzımda yada beni anlayan dinleyecek olan bir ilan bulamadım. İşte bende bunun için buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Özellikle günümüzde insanların içine kapandığı ve arkadaşlık aramak istediği zaman da bu gibi yerlere başvuran bir kişi olarak bende buraya ilan açmak istedim. Amasya’da yaşayan bekar bir bayan olarak çalışan dürüst saygılı kibar nazik içten bir bayanım. Benim gibi düşünen ve gerçekten arkadaşlık kurabileceğim bir ilan açmak istedim. Bende senin gibi düşünen ve ilan açmak ve ilgilenmek isteyen ve ilanımla ilgilenen bir bayan arkadaş olarak benimle konuşacak sohbet edecek ve arkadaşlık edecek bir arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan bu işte bende bunun için burada ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 33 bekar çalışan bir bayanım. Yalnız yaşıyorum. Ama artık yalnız olmak istemiyorum. Bende benimle sohbet edecek konuşacak bir arkadaş arıyorum.

Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve gerçekten arkadaşlık edinmek isteyen ve düşünen ve ücretsiz arkadaş zamanı ile ilgilenen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve düşünen arkadaşların cevaplarını beklerim. Benim için önemli olan bu gibi arkadaşlığa önem ve değer veren ve ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Ücretsiz Arkadaş Zamanı - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Mayıs 2024 6 Mayıs 2024 — 13:10
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar