Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay Olanı Herkes Sever - 03 Afyon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kolay Olanı Herkes Sever

Merhabalar ben aslında burada biraz olsun düşüncelerimi paylaşmak ve biraz olsun içimi dökebilmek için ilan açıyorum. Zor şeyler zor olanı başarmak uğraşmak insanı yorar çaba iste çünkü emek ister. Bir şey de zorlanıyorsanız bu hayatınız hakkında bir şey olabilir yada başka bir şey olabilir. Bir şeyler başarmakta zorlanıyorsanız bunu başarmak için emek ve çaba harcamanız gerekir. Bu nedenden işte kolay olanı herkes sever ancak burada asıl olan zor olanı başarmaktır.

Kolay olan bir şeyi yada hayatımız da başarmak istediğimiz şeyleri kolay yoldan herkes elde etmek ister. Ancak o zaman onun bir anlamı kalmaz bu aşkta da geçerli sevgi de de iş yada bambaşka şeylerde de geçerli. Biz her zaman kolay olanı hayatımızı kolaylaştıracak onları seçeriz. Ama kolay olanı herkes sever burada asıl olan zor olanı başarmak zor olanı ileriye götürmektir. Mesela bir evlilikte bazı inişler ve çıkışlar olabilir. Yada hatalar yanlışlar olabilir. Ama burada asıl olan hatalara yanlışlara iniş çıkışlara rağmen zor olanı yaparak onunla mücadele etmek çabalamaktır. Kolay olan ise çekip gitmek mücadele etmemektir. Ancak zor olanı yaparsak mücadele edersek onda kaybeden değil kazanan biz oluruz. Çünkü hayatta her zaman kolay olanları seçenler olur. Çünkü basittir az uğraş ve çaba gerektirir. Ancak zor olan öyle bir olur. Zor olan da uğraşmak gerekir. Bazı şeyler zor olsa da onları kabullenmek ve emek göstermek düzeltmek için uğraşmak gerekir.

İşte bende bu nedenden dolayı kolay olanı herkes sever ama asıl önemli olan zor olanı başarmak ve bunun için uğraşmaktır. Ve sonucu inanın insanı mutlu eden bir durum olur. Kolay olandan daha güzel hissettirir insana en azından benim için bu durum böyle belki buna kendini kandırmak denir. Ancak ben zor olanı başarmak istiyorum herkesin yapacağı bir şeyi değil de zor olan için emek harcamak çaba göstermek istiyorum.Kolay Olanı Herkes Sever - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Temmuz 2024 8 Temmuz 2024 — 02:44
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar