Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İnstagram Arkadaş Ara - 43 Kütahya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İnstagram Arkadaş Ara

Herkesin bildiği gibi bir çok yerde artık eski arkadaşlarımız olsun veya eski dostlar akrabalar olsun. Yada en basitinden arkadaşlık aramak istediğiniz zaman herkesin aklına gelen ve en çok kullanılan günümüzde İnstagram arkadaş ara özelliği veya Facebook gibi bir çok yerde bu gibi sosyal platformlar da bu özellik açısından günümüzde oldukça yaygın.

Herkesin kullanma amacı veya bakış açısı farklı olabilir. Ama buralarda da instagram olsun facebook olsun bu yerlerde de arkadaşlık kuran veya hiç tanımadığı insanlarla arkadaşlık kuran kişiler mevcut. Ancak bu kadar bilinen ve tüm dünyada herkesin kullandığı bu platformda sahte hesaplar bir sürü var. Herkesin başına gelmiştir muhakkak instagram arkadaş ara iken mesela kız bayansınız ve sadece kendinize kız arkadaş arıyorsunuz samimi olabileceğiniz konuşmak istediğiniz arkadaş arıyorsunuz veya erkek arıyorsunuz artık fark etmez de demek istediğim bir arkadaş arar iken özellikle rastgele aradığınız zaman bu hesapların sahte çıkma özelliği çok fazla çünkü çoğu insan tanımadığı bir insanla arkadaşlık kurmak için gerçek hesabını bir kenara bırakıyor ve bambaşka bir kişilik oluşturarak arkadaş aramaya arkadaş bulmaya çalışıyor. Bu konuda bir sürü talihsizlik yaşamış kişiler olduğuna eminim.Çoğu kesim ne kadar eş dost akrabalık için kullansa da bu platformları çıkar amaçlı kullanan veya arkadaşlık kurmak amaçlı kullanan insanlar da mevcut.

Toplum olarak herkes bu gibi sitelerde muhakkak bir hesabı vardır. Çünkü o kadar yaygınlaştı ki herkes artık zamanlarını bu arkadaşlık sitelerinde facebook ve instagram daha popüler kullanması ve zamanının çoğunu buralarda geçirmesi artık bunların daha da yaygınlaşmasına ve içinde bir sürü şeylerin döndüğü bir ortam haline geldi. İnstagram arkadaş ara istediğinizde aslında kendi gerçek hesabınızla sahte olmayan bir hesapla arkadaşlıkta kurabilirsiniz ve bunun size kazandırdığı şey dürüstlük olur. Çünkü korkacak bir şeyiniz yoktur ve dürüstçe gerçekten arkadaş aramak istediğinizi belirtirsiniz. Tabi ki yine de her şeye rağmen sahte hesaplarla ekleyen olacak sizi buna nasıl tepki vermek sizin elinizde olan bir şeydir.İnstagram Arkadaş Ara - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Nisan 2024 14 Nisan 2024 — 11:29
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar